Киселини!

  • 7 567
  • 107
24 часа в денонощието няма отърване какво да правя
Виж целия пост
# 1
Аз пия таблетки с активен въглен. Това не е лекарство и имат страхотен ефект. Понякога и дъвките ми помагат.

Успех и на теб. Peace
Виж целия пост
# 2
избягвай газираните напитки ,киселото .Вземи си Талцид-помагат много Peace
Виж целия пост
# 3
По принцип няма отърване за съжаление докато не родиш. TiredПиех много газирана вода,която малко от малко ме облекчаваше,лекарката ми изписа "Квамател" хапчета и спях на 2 възглавници. Peace
Виж целия пост
# 4
По принцип няма отърване за съжаление докато не родиш.
аз не съм имала, но около мен при други бременни беше така. пиеха талцид Peace
Виж целия пост
# 5
Имах много и аз...
...освен ябълка и да спя полулегнала нищо не ми помагаше..
Виж целия пост
# 6
Пий сода за хляб...наистина помага много..По една лъжичка с Peace малко вода и забравяш..
Виж целия пост
# 7
Няколко глътки газирана вода Peace
Виж целия пост
# 8
Преди никога не бях имала киселини...и сега (от както съм  бременна) главно през нощта ме мъчат. Първия път помислих че умирам, ама им хванах цаката - преди да си легна ям някакъв цитрусов плод - портокал, мандарина. От други мами знам че и чаша прясно мляко помага  Peace
Виж целия пост
# 9
Като махнеш мазното, газираното и т.н. образуващи киселини храни, ако пак имаш, вземи Талцид или каквото ти изпише лекар. Содата не е най-доброто решение. Наш приятел гастроентеролог(така ли се пише) ми е казвал, че содата е временно решение, но изтънява стените на червата или нещо подобно беше.
Виж целия пост
# 10
Единственото което можеш да направиш е да изчакаш 70 дни /като гледам лентичката/ или бебчо да реши да излезе. По време на бремеността ми умирах от кисилини и нищо не помагаше. От мига в който родих не съм имала и спомен за киселини. Също можеш да се опиташ да се облекчиш с Талцид и сухари или Сода.
Виж целия пост
# 11
Пий сода за хляб...наистина помага много..По една лъжичка с Peace малко вода и забравяш..
На мен ми ставаше по зле от содата,но нищо не пречи да опита Sunglasses
Виж целия пост
# 12
на върха на чаена лъжичка сода и във вода, изпиваш и се оригваш! Това обаче се прави много рядко!
Виж целия пост
# 13
Не съм имала никакви киселини
Виж целия пост
# 14
Кисело мляко - две -3 лъжици, ставала съм по нощите да ям, като не можех да спя от киселини. Добре че рядко имах, при мен май от   купени домати се получаваха, с домашни нямах проблем.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия