Червените петна по лицето на бебето - кога изчезват?

  • 1 479
  • 6
Здравейте, имам такъв въпрос. Когато се роди, синът ми имаше такива петънца по клепачите и по челцето, както и отзад на врата. Тези по личицето му изчезнаха, ама не си спомням кога ooooh!.
Сега малката има такива петна, едно доста голямо на челото и едно по-притеснително за мен - под нослето над горната устничка. Прилича на червено мустаче Tired. Кожата й е много светла и затова още повече си личат, а стават по-червени, когато плаче.
Може ли някой да ми припомни кога точно трябва да изчезнат тия петна, че нещо взех да се притеснявам, нали е момиченце все пак... (хм, не, че ако беше при брат й щях да се тревожа по-малко...)?
Виж целия пост
# 1
Брей, явно моите деца са уникални! Нито един отговор по темата!
 Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 2
абе аз щях да ти отговарям,но се напънах и не можах да се сетя,кога изчезнаха тези петна  Laughingдъщеря ми имаше на клепачите и изчезнаха бавно,но за колко време не мога да се сетя.гледам едни снимки,където е на 6 месеца и ги има тези неща,но поизбледнели...
Виж целия пост
# 3
Първите месеци изчезнаха,но не помня кога.
Виж целия пост
# 4
Ако говориш за стандартните родилни петна -  на 2 години и нещо е, а още не са изчезнали, но са много избледнели.
Ако са хемангиоми е добре да ги види лекар.
Виж целия пост
# 5
И моята дъщепря се роди с такива петънца - между веждите, на клепачите, по средата на нослето и отзад на тила.
Това отзад на тила не ме притеснява въобще дали ще се махне. Тези на клепачите са значително избледнели, точицата на нослето доста се е смалила, но това между веждите не го виждам да се е променило много. На 1 година е. Дано да се махнат до 2.
Виж целия пост
# 6
И моята дъщеря имаше такива родилни петна-на тила и между веждите.Не мога да кажа със сигурност кога точно престанаха да се забелязват,но сега е на една година и ги няма.Педиатърката преди време,когато я питах за тях ми каза,че до годинката изчезвали,но имало вероятност винаги,когато се ядоса или плаче да се появят отново.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия