Киселото мляко

  • 1 267
  • 24
Здравейте, става въпрос за 7 месечно бебе което не иска да яде АМ и сега ще се захранваме с кисело мляко ,Въпросът ми е как се приготвя киселото мляко ,разрежда ли се с вода ,или то достатъчно си е разредено Laughingи дали се слага захар и колко ? Благодаря предварително за отговорите!
Виж целия пост
# 1
Аз не съм слагала захар в млякото,разреждах на око.
Виж целия пост
# 2
Разреждах на око,колкото да потича нормално от дупчицата на биберона.Захар слагах,ако млякото ми се стори прекалено кисело.Например "на баба" е добро,според мен,и не е нужно да му се добавя захар.Последно от магазина бях взела "Тонус",нямаше друго,и е кисело,че малкия не ще да го яде.Затова разбивам отделно бисквити с малко вода,колкото да се разбият добре и прибавям в млякото,или слагам плодово пюре,или разбивам банан...
По-добре недей да слагаш захар.
Виж целия пост
# 3
Лошо че не иска АМ.Мисля,че като за начало е добре да го разредиш с вода ( например 2 части мляко, 1 част вода) и  след това можеш да го даваш неразредено, пробвай без захар.
Виж целия пост
# 4
Лошо че не иска АМ.Мисля,че като за начало е добре да го разредиш с вода ( например 2 части мляко, 1 част вода) и  след това можеш да го даваш неразредено, пробвай без захар.
Peace
Виж целия пост
# 5
Съвсем ли не ще АМ?
За кисело е малко рано, изчакай да стане на 10тина месеца.
Аз давам следобед, с лъжичка. За съжаление не хареса натуралния вкус на млякото и го яде с бисквити.
Виж целия пост
# 6
Защо не опиташ с друга марка АМ? Доста рано е за кисело мляко според мен.
Виж целия пост
# 7
Не го разреждам, слагам по 1/2 чаен лъжица захар, но понякога.
Виж целия пост
# 8
Наложи се да давам кисело мляко вместо АМ само по време на един обрив (няколко вечери). Синът ми беше на 1г. и 2 м. Разреждах го с много малко вода и прибавях по една бисквита на Плазмон (от разтворимите), без никаква захар. Гледах да е по-гъсто, за да го засища.
Виж целия пост
# 9
Не разреждам киселото мляко, давам го с лъжичка.
Виж целия пост
# 10
Пробвай с друго АМ първо. Все пак АМ с всичките му добавки, витамини и т.н. е едно, а едно кисело мляко разредено с вода съвсем друго. Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Според мен е много рано за кисело мляко. Пробвай всякакъв варианти да предизвикаш интерес, адаптирано мляко в нещо, бебешки каши и т.н. Иначе никога не съм разреждала, не съм слагала захар или вода. Чисто, с лъжичка, от кофичката.
Виж целия пост
# 12
Ние бяхме по същият начин на 8м.започнах с киселото мляко.С захар не и хареса много и сега го правя с бисквита и малко го разреждам.
Виж целия пост
# 13
Не бих разреждала млякото с вода. Та то на какво ще прилича тогава? Захар също не бих сложила. Ще подсладя с плод и ще добавя лъжица оризова каша за засищане. Ще храня с лъжичка.
Давай кашички.
Виж целия пост
# 14
На пазара има голям избор на АМ.Защо не пробваш други марки.И аз мисля,че е рано за кисело мляко.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия