Отделни теми за "Проблемно забременяване" и "Рискова бременност"

  • 3 663
  • 56
Този сайт ми помогна ми в много труден момент да преодолея загубата си. Сега отново съм бременна - не съм имала никакви проблеми със забременяването, но бременността ми е рискова. Искам да споделя моя опит и ровене на информация за да бъде ползван и от други мами с подобни проблеми. Мислех, че тази тема "Проблемно забременяване и Рискова бременност" е подходящото място, но след като дълго се ровех, установих, че болшинството от темите тук са свързани със пробленото забременяване. Администраторите нямат нищо против темата да се раздели на две, стига това да е приемливо и за другите потребители.

Предложението ми е да се раздели съществуващата тема "Проблемно забременяване и Рискова бременност" на две теми:
   Тема 1: "Проблемно забременяване" - запазва се голяма част от старото съдържание на общата тема, а темите, свързани с Рисковата бременност, се преместват в Тема 2
   Тема 2. "Рискова бременност" - тук ще публикуваме теми за това какво е рискова бременност, как я проследяваме, кои специалисти са се специализаирали в съответния фетален риск, какви изследвания са правени, какво лечение е предприето. В моя случай например съм с предишно мъртвораждане с албуминария и  настояща бременност с нарушен кръвоток и риск от развитие на прееклампсия и интраутеринна ретардация на плода
Виж целия пост
# 1
Аз съм ЗА Peace
Виж целия пост
# 2
И аз съм за. Peace
Виж целия пост
# 3
Аз също съм 'ЗА'.
Мисля 4е ще се улесним в търсенето на информация и полу4аването на съвети.
Много добре измислено Peace
Виж целия пост
# 4
И аз гласувах ЗА
Виж целия пост
# 5
  ЗА Peace.
Виж целия пост
# 6
ЗА Peace
Виж целия пост
# 7
ЗА
Виж целия пост
# 8
И аз съм "ЗА"
Идеята е добра
Виж целия пост
# 9
Аз отдавна си мислих, че трябва да има такава тема. Тъй като за съжаление повечето от проблемната бременност е рискова.
Ето при мен имаше инфекция и пукане на околоплоден мехур. Лежах за задържане 2 седмици.
Мисля, че ще е много полезно, също така да се знаят и лекарите, специалисти в рискова бременност.
Виж целия пост
# 10
Аз също съм за!
Виж целия пост
# 11
 И аз съм За,хубава идея.
Виж целия пост
# 12
за съм Peace
Виж целия пост
# 13
и аз гласувах ЗА. има разлика и информацията ще е ценна за всички. Peace
Виж целия пост
# 14
Идеята не е лоШа.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия