Размяна на съпруги Бг вариант - бихте ли участвали?

  • 2 036
  • 20
От месец януари започва набиране на кандидати за българската версия на -"Размяна на съпруги" . Гледали ли сте американското предаване? Какво ви е мнението? Бихте ли оставили своето семейство, своите привички за да живеете две седмици в непълно непознато семейство. С различен начин на живот?
Ако да за какво бихте го направите, да се научите на нещо или да научите хората около вас, че не сте просто даденост. Не е тайна, че българката съвместява все повече дейности - добра съпруга, любяща майка, отлична домакиня.
Интересно ще ми е да прочета вашите мнения.
Виж целия пост
# 1
От месец януари започва набиране на кандидати за българската версия на -"Размяна на съпруги" . Гледали ли сте американското предаване? Какво ви е мнението? Бихте ли оставили своето семейство, своите привички за да живеете две седмици в непълно непознато семейство. С различен начин на живот?
Ако да за какво бихте го направите, да се научите на нещо или да научите хората около вас, че не сте просто даденост. Не е тайна, че българката съвместява все повече дейности - добра съпруга, любяща майка, отлична домакиня.
Интересно ще ми е да прочета вашите мнения.

СУИНГ??? Joy hahaha Joy  bouquet
Виж целия пост
# 2
Не става въпрос изобщо за такива неща, предаването е за съпруги,които напускат своите семейства за две семици и отиват да живеят с друго семейство,което има коренно различни привички и начин на живот.
Това което аз съм гледала е че винаги разменят съпруги, които са адски различни. Примерно набожна съпруга с такава,която обича моторите и рока. Но тук при нас едва ли ще има толкова различни типажи.
Но явно темата не е интересна  Thinking
Виж целия пост
# 3
Аз гледам от доста време английската версия и ми харесва идеята.Да бих се сменила с удоволствие Peaceобичам предизвикателствата
Виж целия пост
# 4
Гледала съм предаването, интересно е. Всяка от съпругите би могла да научи нещо от другата или поне да се замисли за някои грешки, които допуска не само във воденето на домакинството, но и в начина на възпитание и общуването в семейството. Не бих си разменила ролята с друга жена, обаче. Няма нужда да отсъствам, за да бъда оценена. Да живея в чужда къща, по чужди правила би било непоносимо за мен.
Виж целия пост
# 5
Точно това ми е интересно, що за човек трябва да бъде, за да се реши на такава крачка. Все пак това са две седмици, през които ти живееш с напълно непознати хора. Аз лично въпреки че все още нямаме деца, бих се разменила. Обичам предизвикателствата.
С нетърпение чакам да започне българското шоу.
Виж целия пост
# 6
Да бих се разменила,ако си бях в бг(но аз все о6те нямам свои деца и мъж,но живея с такъв).Не знам какви са им изискванията,но ако отговарях на тях с най голямо удоволствие бих го направила.Просто ей така,за разли4ното.
Виж целия пост
# 7
Гледала съм предаването,но честно казано,не бих се сменила Naughty
Виж целия пост
# 8
Хайде на бас, че и с това предаване ще стане като с "Хванати в изневяра" Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Имам предчувствието, че нищо няма да излезе и от този опит за направа на известно предаване на родна почва ...
иначе твърдо не бих участвала!
Виж целия пост
# 10
Гледала съм предаването - харесва ми.
Ако има български вариянт,също би ми било интересно
Хайде на бас, че и с това предаване ще стане като с "Хванати в изневяра" Mr. Green
Да ,може би пак ще се изложат Thinking
Но не бих участвала
Виж целия пост
# 11
С каквато и да ме сменят, мъжът ми ще се зарадва.
Хеле ако е някоя, дето готви и чисти.  Mr. Green Това като обратен на мен типаж, имам предвид.  Laughing
Виж целия пост
# 12
С каквато и да ме сменят, мъжът ми ще се зарадва.
Хеле ако е някоя, дето готви и чисти.  Mr. Green Това като обратен на мен типаж, имам предвид.  Laughing


 Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 13
Еовин, разсмя ме наистина но си мисля че има други качества, заради които мъжа ти все още е с теб. Party
Не мисля, че това е най-важното.
Елена, какво искаш да кажеш, че нашето също ще бъде абсолютен саботаж ли? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 14
Хем ми се иска, хем не ми стиска да участвам в подобно шоу.   Laughing 
Но пък мнението на моите в къще е :  "Неееее"!  Не ме дават.   Laughing

И още нещо. Не смятам, че българите имат съответната психологическа нагласа да участват в подобен род риалити.  Едно е "Мюзик Айдъл" и "Сървайвър", съвсем друго е "Хваната в изневяра" и "Размяна на съпруги".
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия