БРЕМЕННОСТ И ГРИП

  • 2 786
  • 31
Вече за трети път ме хваща грипа ( и една настинка), докторите казват че съм рекордьорка.
Но въпроса ми е - някоя от вас боледувала ли е или боледува ли в момента  Ill yu5. Как се справяте с симптомите и какво пиете (освен лекарствата  и  някой домашен лек)
Виж целия пост
# 1
Само парацетамол, Чайове, леки масажи и пазене да не се слуЧи пак. А за запушения нос ..... физиологиЧен разтвор   bouquet Скорошно оздравяване
Виж целия пост
# 2
Само парацетамол, Чайове, леки масажи и пазене да не се слуЧи пак. А за запушения нос ..... физиологиЧен разтвор   bouquet Скорошно оздравяване

 smile3525
А какво се прави с този физиологичен разтвор?
Виж целия пост
# 3
Впръскваш си го в нослето, изЧакваш малко и после издухваш. Ако не е физ. р-р, може и с разтворите от морска вода ....
Виж целия пост
# 4
Аз бях настинала прин  първата си бременност.Имах много висока температура и кашлица ooooh!Лекарката ми изписа някакъв билков сироп за кашлицата,парацетамол и витамин С на ампули за пиене Peace
Виж целия пост
# 5
Преди 20 дена ме събори вирусът от раз Sick! Докито констатира гнойна ангина, болеше ме всичко- гърло, глава, очи... Наложи се освен парацетамола да пия и антибиотик- оспамокс. От хомеопатичните смучих Грип-хийл и Тонзилотрен - за сливиците помага много. Иначе дежурните вит.С и Пръсках Тантум Верде в гърлото. И за 4 дни се изправих на крака.Осцилококцинум също помага при грип. Оправяй се бързо ! Hug
Виж целия пост
# 6
Бях болна само един път и се лекувах с врели душове. Имах зверско главоболие. Ти обаче не го прави, защото от топлите душове можело да се роди Thinking всички така ми казваха!
Виж целия пост
# 7
Аз не мога да давам съвети какво да пиеш, това трябва да ти го каже лекар. Но, ако ти действа като успокоение моята приятелка която скоро роди също изкара няколко настинки. Ограничи контакта си с болни хора около теб особено в това време. 
Виж целия пост
# 8


 Винаги се лекувах с Осцилокоцинум, витамин С и чай.
Виж целия пост
# 9
Аз от вчера за втори път съм болна Sick Голямата ми дъщеря ми редовно ме черпи с по някой вирус от детската градина. Първия път оцелях без никакви лекарства и сега пак така ще процедирам. Толкова време устисках без лекарстава, но за съжаление преди 3 дни направих абцес и зъболекаря ми изписа антибиотик, който пия с огромно нежелание заради бебка, макар, че ме увериха, че няма да и навреди Sad
Виж целия пост
# 10
Аз се лекувах с мед и лимони
Виж целия пост
# 11
Един път се разкиснах взех парацетамол,чайове с лимони и мед.
Виж целия пост
# 12
Вече за трети път ме хваща грипа ( и една настинка), докторите казват че съм рекордьорка.
Но въпроса ми е - някоя от вас боледувала ли е или боледува ли в момента  Ill yu5. Как се справяте с симптомите и какво пиете (освен лекарствата  и  някой домашен лек)

Аз съм много зиморничава и много ме беше страх да не се разболея докато бях бременна, още повече, че последните 2 месеца се падаха през зимата, но всеки ден ядях по 3 лъжички разбъркани лимон, мед и орехи и успях да устискам, но и на работа не ходех, че там е абсолютен бациларник.  Peace
Виж целия пост
# 13


 Винаги се лекувах с Осцилокоцинум, витамин С и чай.
да и аз така
парацетамол при нужда
Виж целия пост
# 14


 Винаги се лекувах с Осцилокоцинум, витамин С и чай.
плодове и натурални сокове в допълнение Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия