За бързи въпроси и отговори,за тези,които нещо ги вълнува,но не искат тема

  • 25 288
  • 370
Предната тема

Нова седмица - нови въпроси!
Виж целия пост
# 1
Търся рецептата, която може би вече е в архива за неостаряващо хрушчово тесто. Отдавна не съм го правила, но когато пуснаха темата навремето, след доста опити успях да постигна страхотен резултат. Но записките ми са в темата /не си ги записах на лист/ и сега не мога да открия темата.  Sad
Виж целия пост
# 2
ЧЕСТИТ РОЖДЕННИК ВИЛИ НА МАМА ЦОЦОЛАНКА! САМО ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ И УСПЕХИ В ЖИВОТА МУ ЖЕЛАЯ! bdbaloni
Виж целия пост
# 3
Бо,заповядай!
Това съм си копирала в компа...Дано е това ,което търсиш...

Неостаряващо тесто

50 грама мая
Половин чаена лъжичка сол – смесва се с маята.
Добавя се 1 ч.ч. мляко, 2 с.л. захар
200 гр. Мек маргарин
Около 3.5 ч.ч. пресято брашно.
Тестото трябва да е меко.
Меси се, стои в хладилник 4 часа. После се работи с него.
http://kuking.net/my/viewtopic.php?t=15846



П.П. Маме,честит рожденник !!!  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 4
Бо,заповядай!
Това съм си копирала в компа...Дано е това ,което търсиш...

Неостаряващо тесто

50 грама мая
Половин чаена лъжичка сол – смесва се с маята.
Добавя се 1 ч.ч. мляко, 2 с.л. захар
200 гр. Мек маргарин
Около 3.5 ч.ч. пресято брашно.
Тестото трябва да е меко.
Меси се, стои в хладилник 4 часа. После се работи с него.



П.П. Маме,честит рожденник !!!  Hug Hug Hug

Както винаги - на линия, Мастерче. Благодаря ти! Аз рецептата я имам, но искам да намеря темата, защото там са ми записките и точно как постигнах рпезултат. На всяко замесване на това тесто се отчитах в темата.  Peace Не помня, но мисля, че направих някаква си моя промяна.
Виж целия пост
# 5
Ето,изкопах я темата...
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=92019.0
Виж целия пост
# 6

Златна си!   bouquet Месенето му е майката и може би малко по-малко маргарин.  Wink
Искаше ми се събота или неделя да направя нещо от него, защото помня, че беше много вкусно, но не можах да открия темата. Нищо... другия уикенд.  Peace
Виж целия пост
# 7
  chef  bouquet
Виж целия пост
# 8

Това за запис ли да го броим?  Tired Не може ли да се престане с това пълнене на темите с излишни тъпотии  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 9
Прехвърлям си питането от предишната тема: "Нужна ми е консултация за тесто. По - точно за тънките теста за пица и мързеливото хачапури. Спазвам точно рецептите, омесвам меко тесто, слагам отгоре съответните плънки, пека до зачервяване, а все остава "тежко" и клисаво.  Къде може да е проблемът?  Thinking "
Много благодаря предварително!
Виж целия пост
# 10
И аз имам едно бързо въпросче.Знаете ли къде в Пловдив мога да намеря салата Айсберг.Много ми допада, но в магазините в който съм ходила досега не съм открила
Виж целия пост
# 11
Прехвърлям си питането от предишната тема: "Нужна ми е консултация за тесто. По - точно за тънките теста за пица и мързеливото хачапури. Спазвам точно рецептите, омесвам меко тесто, слагам отгоре съответните плънки, пека до зачервяване, а все остава "тежко" и клисаво.  Къде може да е проблемът?  Thinking "
Много благодаря предварително!


Може да ги печеш на силна фурна. Тогава се опърля отгоре, а вътре не успява да се опече. Поне при мен, само тогава ми се явява проблем.
Виж целия пост
# 12
И аз имам едно бързо въпросче.Знаете ли къде в Пловдив мога да намеря салата Айсберг.Много ми допада, но в магазините в който съм ходила досега не съм открила
В Метро, в Лекси, на Чтвъртък пазара, в Била също съм виждала, но не редовно.
Виж целия пост
# 13
здравей те търся рецепта за домашен течен шоколад. Много ще сам благодарна
Виж целия пост
# 14
здравей те търся рецепта за домашен течен шоколад. Много ще сам благодарна

Това със сухо мляко и какао ли?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия