Черен дроб

  • 642
  • 12
Здравейте мили!Исакм да попитам за малката,която е на годинка и половина какво  и как мога да приготвя с черен дроб,но не искам да е пържено.
Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 1
защо не пробваш като супичка например. аз варя дроба със зехтин, лук,домати,малко броколи,зелена чушка,морков и по избор картоф или ориз.Но тъй като дробът има много желязо и ме е страх малчо да не се запече в комбинация с ориз слагам картоф Peace
Виж целия пост
# 2
супичка
Виж целия пост
# 3
Мерси много!
Виж целия пост
# 4
Момичета, а от каква възраст давате дроб? Аз знам, че е много полезен, но също знам че събира всички токсини от организма на животното и малко ме е страх...
Виж целия пост
# 5
На малката все още не съм давала, защото нямам доверие на купените дробчета.Когато синът ми беше на нейната възраст съм му правила супички от домашно пиле и съм слагала и дробчето, но тогава имаше кой да гледа пилета, и бях сигурна в качеството на дреболиите.
Виж целия пост
# 6
За първи път дадох когато беше на около 11 месеца,педиатърката каза,че няма проблем.Давам свински,от пилешките ми се Sick
Виж целия пост
# 7
И аз дадох на супичка,но определенно не й хареса.Гледаше ме много подозрително и изяде само 2 лъжички.
Виж целия пост
# 8
На година и девет месеца е и още не съм давала.
Виж целия пост
# 9
и аз още не съм дала
Виж целия пост
# 10
Никакъв дроб още не е ял, не ми се вижда толкова наложително...
Виж целия пост
# 11
Досега съм давала пил. дроб два пъти,дъщеря ми е на 1,1год.То беше киснене,миене,варене,пак миене и накрая каквото остана от дробчето го смесих с картофено пюре.Детето го хапна,но наистина не е наложително да се дава.
Виж целия пост
# 12
Давала съм след 1г6м варен дроб от заек,патка,пиле
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия