? за шишета НУК

  • 18 542
  • 32
От днес ползвам шишета на НУК, но не мога да разбера в каква позиция трябва да е биберонът. От едната страна на биберона има дупки за млякото и цепка за въздух. Въпросът ми е отдолу или отгоре трябва да са дупките? Ако са отдолу няма ли да изтича млякото през цепката, а ако са отгоре как ще тече млякото?
Предварително благодаря!
Виж целия пост
# 1
Аз също ползвам само шишета на Нук дупката на биберона се поставя отгоре от долу е плоската страна, те имитират майчината гърда и съм много доволна от тях.
Виж целия пост
# 2
От горната страна са дупките-тази която е за въздух идва точно под нослето,не ми се рови сега,но в сайта на Нук имаше картинка и поподробно обяснение за всяка дупка и извивка на бибата.Много е  интересно-потърси го.
Виж целия пост
# 3
Издутото на биберона е към небцето Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Бибероните на Нук са върхът! Казвам го с увереност, защото Марти пие и от двата типа на Чико и от Камера чат-пат, та мога да преценя.
Дупчицата за въздух е от горната страна Hug
Виж целия пост
# 5
Отгоре са дупките. Така ако има въздух, излиза лесно.
Млякото също си излиза, защото бебето образува вакуум, като засуква, а млякото не му пръска в гърлото, както на бибероните с дупка отпред.
Пробвай над мивката да стиснеш леко биберона и ще видиш как излиза млякото.
Виж целия пост
# 6
Както са ти писал дупчицата е от горната страна.Аз също съм много доволна от тези шишета, но имат един недостатък според мен.Нямат дръжки, които да се слагат допълнително на шишето както avent например.Само това.Иначе са супер. Peace
Виж целия пост
# 7
имат и нук шише с дръжки, накрайника е друг не е биберон, но може да го ползваш като порасне бебето
Виж целия пост
# 8
Да да знам, че има такива с дръжки, но аз имам предвид, че няма само дръжки, които мижеш да си сложиш на тези шишенца, които вече имаш.Ама това е бял кахър. Laughing
Виж целия пост
# 9
ние  вече  сме  големи  ама  израснахме   с НУК ,много  сам  доволна.
Виж целия пост
# 10
на НУК съм доволна от чашите със сламки, от другите не.
Виж целия пост
# 11
Много Ви благодаря!
Оказа се че 2 дни съм му слагала биберонът на обратно Simple Smile
Дано и по правилния начин да хареса шишето.
Виж целия пост
# 12
Това беше единственото шише,от което малката не се давеше като пиеше вода!И сега го ползваме от време на време! Peace
Виж целия пост
# 13
И ние сме с НУК-много добри шишета.Дупката трябва да е на горе Peace
Виж целия пост
# 14
А за стъклените и пластмасовите шишета на Нук бибероните еднакви ли са ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия