за мамите които са били на nan1 и .......

  • 1 284
  • 19
кога заминихте нан 1 сас нан 2.Ние сега ще правим 4 месеца на 15 февруари исме още на нан 1 newsm78
Виж целия пост
# 1
След 6 навършени месеца.
Виж целия пост
# 2
благодаря за одговора Hug
Виж целия пост
# 3
от 0до6 НАН1
от 6 до 12 НАН2

след годинката минахме на Нестле Джуниър..
Виж целия пост
# 4
На 6 месеца и 10 дена ги смених.Имах купени кутии,като ги свьрших Wink
Виж целия пост
# 5
На кутиите си пише възрастта. На НАН 1 пише, че е до 6м, а на НАН 2, че е от 6м.  Peace
Виж целия пост
# 6
на 6,5 мес
Виж целия пост
# 7
Когато навърши 6 м. и тогава NAN 2
Виж целия пост
# 8
При 6 навършени месеца минахме на НАН 2.
Виж целия пост
# 9
По принцип НАН 2 е след 6 месеца,но и по-късно да го смениш не е грешка Peace
Виж целия пост
# 10
Момичета,искам малко повече инфо за млеката НАН.Родих преди 10 дни и сме на изкуствено хранене с Фризолак.Кърма нямам.Препоръчаха ми млякото на Нестле и сериозно се замислям дали да не го сменя.
Виж целия пост
# 11
Момичета,искам малко повече инфо за млеката НАН.Родих преди 10 дни и сме на изкуствено хранене с Фризолак.Кърма нямам.Препоръчаха ми млякото на Нестле и сериозно се замислям дали да не го сменя.

И аз след кърменето, минах на НАН-овете. Първо бяхме на ХА(голямата ми беше с алергии), после 1, 2, сега е на Джуниър 1+. Доволна съм, Емма ги пие без проблеми(детето ще си покаже дали това е неговото мляко) Нестле имат и друго мляко-Нестоджен с пребиотици.
Виж целия пост
# 12
от 0до6 НАН1
от 6 до 12 НАН2

след годинката минахме на Нестле Джуниър..
Peace
naiema когато ни изписваха от болницата, макар че си кърмех детето попитах детиатърката ни какво мляко да вземем ако се наложи да и дадем и тя ми препоръча НАН. Така от 2м започнах да я дохранвам с него и до сега много го харесва и си го пие
Виж целия пост
# 13
 НАН1 - от 0 до 6 месец
 НАН2 - от 6 до 12 месеца

Виж целия пост
# 14
Момичета,искам малко повече инфо за млеката НАН.Родих преди 10 дни и сме на изкуствено хранене с Фризолак.Кърма нямам.Препоръчаха ми млякото на Нестле и сериозно се замислям дали да не го сменя.

Ако детето добре понася Фризолак няма причина да го сменяте, защото някой ви го е препоръчал. Утре друг ще ви препоръча трето, а честа смяна на млеката не е препоръчителна. Възможно е от НАН детето ви да получи запичане. Моето дете е на млеката на Нестле от раждането си с малко изключение по едно време заради запичане. От скоро сме на друго мляко, поради трудното намиране на НАН 3 по магазините (отговарящо на 1+), а 2+ няма. 
кога заминихте нан 1 сас нан 2.Ние сега ще правим 4 месеца на 15 февруари исме още на нан 1 newsm78

След навършване на 6 месеца можете да преминете на НАН 2. Може и на 7 месеца да го направите, по-късно също, но не по-рано от шестия месец.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия