стволови клетки - къде?

  • 5 603
  • 23
Здравейте  Hug
престои ми скоро раждане и искам да запазя стволови клетки на бебчо, но не мога да реша къде. Ако някой е направил вече избора си за банка за стволови клетки ще се радвам да сподели мнението си  Simple Smile
Виж целия пост
# 1
здравей аз раждах преди 9м и се обърнах към БУЛГЕН ,но по простата причина ,че болницата където раждах работят с тях ,много съм доволна от доктора понеже раждането настъпи преди определената дата и той човека не беше тогава на работа ,но се отзова много бързо.Единствено  за което ме е яд че не се поразрових повече и не сабрах малко повече инфо ,защото мисля че ми взеха малко по - скъпичко.
Виж целия пост
# 2
Аз лично не съм замразявала, защото за мен това е много добър бизнес, но не и добра услуга за мен като пациент. Това е друга тема . Ако вече си решила : клиника Малинов - банка за стволови клетки  Peace
Виж целия пост
# 3
Аз запазих в Crio Save.  Peace
Виж целия пост
# 4
Здравей vyci,

къде ражда??
Виж целия пост
# 5
Моят гинеколог ми препоръча Smart cells - английска банка. Скъпичко е - 2300 евро, но съм решила, че ще дам парите!
Виж целия пост
# 6
missence- Аз раждах в "Майчин дом" -варна
Виж целия пост
# 7
Аз мисля,също да запазя стволови клетки, насочила съм се към  св.Лазар ,защото там ме гледат и там живот и здраве ще раждам Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Nie sme v Malinov.
Виж целия пост
# 9
Благодаря ви  Hug
Ние за сега май сме за Crio Save  Peace
asja можеш ли да дадеш някакви координати на Smart cells. За първи път чувам за тази банка.
Виж целия пост
# 10
missence- Аз раждах в "Майчин дом" -варна
В АГ-Варна знам ,че се прави такава "манипулация" Peace
Виж целия пост
# 11
asja можеш ли да дадеш някакви координати на Smart cells. За първи път чувам за тази банка.
http://smartcellsbg.com/?q=bg
Виж целия пост
# 12
благодаря ти  Hug
Виж целия пост
# 13
Аз лично не съм замразявала, защото за мен това е много добър бизнес, но не и добра услуга за мен като пациент. Това е друга тема . Ако вече си решила : клиника Малинов - банка за стволови клетки  Peace

Абсолютно подкрепям това мнение.  Peace В последния момент се отказах да замразявам точно по тази причина - след дълги проучвания от моя страна накрая работата ми замириса точно на добре обмислен бизнес. Иначе клиника Малинов май е с най-сериозни плюсове. Поне стволовите клетки остават в България, а не отиват някъде си по света.
Виж целия пост
# 14
Аз запазих в Crio Save  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия