Получава ли някой списания от чужбина?

  • 895
  • 12
Каня се да  направя два абонамента, обаче се чудя дали ще ги получавам, а не са малко парите.  Нашата пощальонка от няколко месеца не ползва пощенските кутии, а изсипва всичко във входа..  #Crazy
Вие получавате ли  чужбинска преса? Има ли начини, които да ми гарантират получаването, примерно да ходя до пощата да си ги взимам лично или нещо подобно, знам ли.. newsm78
Виж целия пост
# 1
Мъжът ми получава списания от чужбина - Soccer coaching. Не е с абонамент, поръчва си ги онлайн, при всяко излизане на списанието. Плаща си ги с кредитна карта. От Англия пристигат, обикновено до окoло седмица след поръчката и плащането онлайн. Много е бързо. До нас ги носи пощальон и ми звъни обикновено, че списанието не се побира в кутията .
При абонамент може би по същия начин ще да е? Или пък да си ги взимате лично от пощата? Питайте си в кварталната станция. 
Виж целия пост
# 2
Мизи, получавам ги на служебвния си адрес или в пощенска кутия в пощата. Там е най-сигурно!
Виж целия пост
# 3
В офиса с куриер, в плик до теб.
Виж целия пост
# 4
Аз абонирах един приятел за американско списание. Пристига без проблем, ама не знам какви са навиците на пощальона му.
Виж целия пост
# 5
Мъжът ми получава, но на служебния им адрес в София.
Защо не провериш в пощенската станция дали няма възможност да ти ги задържат при тях, а ти да минаваш да си ги прибираш?
Виж целия пост
# 6
На служебен адрес.  Peace Пощальонката ми ги даваше на ръка-на партер бях.

До колкото знам има фирми, които предлагат като услуга да ти го дадат лично. Абонираш се чрез тях и доплащаш малко за тази услуга. Провери и този начин.
Виж целия пост
# 7
На служебен адрес - пускат ги в пощенската кутия.
Не сме имали проблеми.
Виж целия пост
# 8
Аз в офиса си получавам две списания от чужбина. У нас не смея, че ги носят на съседите вместо на мен...
Виж целия пост
# 9
Мерси за идеите, ще  проуча няколко от тях. Ноти, на тебе ще ти препоръчам едно щатско списанийце, ако имаш интерес  Wink
Виж целия пост
# 10
Давай го - има ли голи мацки?  smile3534
Виж целия пост
# 11
Аз исках да си поръчам френското Гео, но не знам тук от местната поща дали няма да ме врътнат?
Виж целия пост
# 12
Давай го - има ли голи мацки?  smile3534

Половин форум, още преди години се зариби по каталога на Виктория сикрет.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия