"Сирене" Apetina

  • 2 737
  • 22
Искам да поясня нещо:
Apetina не е сирене! Ако погледнете кутията ще видите, че никъде не е написана думата СИРЕНЕ. А пък съдържанието на палмова мазнина иде да покаже, че този продукт в никакъв случай не става за ядене, камо ли от деца! И аз като вас се подведох и само от него давах на детето, уж за по-качествено! В момента съм бясна, от два месеца тъпча детето с този боклук, просто не е истина. НЕ КУПУВАЙТЕ ТОЯ БОКЛУК - няма нищо общо със сиренето!!!!!
Виж целия пост
# 1
Това го разбрах,още като го опитах за пръв път.Мразя мазни сирена от рода на Дунавия.Подведох се защото пише саламурено.
Виж целия пост
# 2
Отвратително е. Аз веднъж купих и няма да повторя. Отровно солено е и не е вкусно.
Виж целия пост
# 3
Лятото имаше подобна тема за тази смеска тип сирене и още тогава се отказах от него.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=314763.msg8090620;topicseen#msg8090620
Виж целия пост
# 4
Това е ясно, но аз едно не разбирам - защо често потребителки като вас се регистрират, само за да напишат подобни отрицателни /били те с право или не/ постинги?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5
Аз не бих го дала на малкия(за него ще имам домашно краве сирене), но с удоволствие си го хапвам.И по принцип за себе си купувам само сирене Дунавия или Фета-по са ми безсолни от другите и не се трошат като тях.Но това си е въпрос на личен избор.
Виж целия пост
# 6
Блонди, жената явно е решила да предпази други от своята грешка. Няма лошо.
Със сигурност има и други като нея, които не са прочели етикета. И аз бях така-купих и след това четох (писах в темата, към която е дала линк шоколадче).
А иначе регистрацията й е от 11 Юли 2008. Не всички пишат. Има много регистрирани, които само четат.
Виж целия пост
# 7
добре,бе залагам на старото,та купувам само познати марки
Виж целия пост
# 8
Не съм си и помисляла да давам такъв тип "сирене" на малкия,но пък на мен много ми харесва.
Ама,то не е много ясно и другите какви са сирена,особено след репортажите напоследък.Дано направят нещо по въпроса ДВСК,поне почнаха да действат Wink
Виж целия пост
# 9
То кое ли сирене вече става за ядене ми кажете  newsm78
Виж целия пост
# 10
Ние сега вземаме Био сирене,такова давам и на детето.Незнам дали си въобразявам,но вкуса му определено е много-много по-добър,цената също:)
Виж целия пост
# 11
Давала съм.....не е лошо
Виж целия пост
# 12
Мнението ми за това сирене е  Sick
Виж целия пост
# 13


   Това сирене за мазане в кутия ли е, или на бучки?Питам, защото вчера гледах в един тукашен магазин Апетина.
Виж целия пост
# 14
Не е за мазане. На вид е като саламурено сирене.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия