променя ли се цвета на изпражненията на бебо при даване на сокчета

  • 666
  • 11
Здравейте мами.Не знам дали е нормално но започнах да давам сокче на малката и започна освен нормалното изхождане да ходи по-често но с по-светъл цвят.Това нормално ли при положение че до сега е била само на АМ.
Виж целия пост
# 1
Нормално е. При всяка нова храна в организма на детето е нормално да се променят изпражненията - и цвят, и консистенция.
Виж целия пост
# 2
Значи това не бива да ме притеснява!
Виж целия пост
# 3
Никак да не те притеснява. Като захраниш с пюренца, плодове, зеленчуци, после каша, после месо, всички тези храни много променят акитата, стават и ужасно смрадливи, ще видиш сама!  Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Забравих да ти кажа, че изхождането става по-често след захранване. Дъщеря ми ака по 2-3 пъти средно на ден, а преди захранването нередовно акаше.
Виж целия пост
# 5
Забравих да ти кажа, че изхождането става по-често след захранване. Дъщеря ми ака по 2-3 пъти средно на ден, а преди захранването нередовно акаше.
smile3521
Значи това не бива да ме притеснява!

Да не те притеснява,нормално е да си промени цвета,мириса и дори консистенцията Wink
Виж целия пост
# 6
Нормално е. Но не е нормално, ако даваш тези сокчета преди минимум 6 навършени месеца  Peace
Виж целия пост
# 7
Не се притеснявай, нормално е!И да сокчетата не се препоръчват преди 6месеца!
Виж целия пост
# 8
Нормално е,не се шашкай Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Ооооо, ама разбира се!
Особено, ако е от морков. Laughing
Съди по себе си Wink
Виж целия пост
# 10
Нормално е. При всяка нова храна в организма на детето е нормално да се променят изпражненията - и цвят, и консистенция.
Виж целия пост
# 11
да,нормално е
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия