За бременноста след 35 години.

  • 2 040
  • 17
Могат ли жените когато са минали 35 да износят нормално бебето си?
Виж целия пост
# 1
Дидона73, стига бе мило , не се притеснявай за глупости , аз съм на 38 и не си ги задавам тези въпроси  Hug
Виж целия пост
# 2
Да де ама когато имаш няколко спонтанни аборта си е за притеснение.Аз също съм на 38 просто така написах темата.
Виж целия пост
# 3
Да!-Могат нормално да износят и да родят нормални,здрави бебета!!!Нали си чувала думите-от стара коза яре...
Виж целия пост
# 4
Аз съм на 38. Имам един мисед.
Единствените усложнения по време на бременността ми бяха "маркирането" на цикала три пъти и повръшането, като за световно до края на пети месец. Дори щях да раждам нормално, но лекарката ми се уплаши в последния момент и сега ми предстои секцио.

Не се притеснявай. Действай смело.
Успех!
Виж целия пост
# 5
Разбира се, че жените след 35 могат да износят и да родят едно нормално бебе. Това че си имала няколко спонтанни аборта, за което страшно много съжалявам, не е заради възрастта. Просто има друга причина! Намери подходящия лекар, за да я откриете двамата заедно! Успех, мила!  Hug
Виж целия пост
# 6
Имам 3 спонтанни аборта, откриха причините за тях и бях на терапия по време на бременността си. На 37г. бях когато забременях, невероятно лека бременност имах.
Ако успея, искам да имам още едно дете.
Успех ти желая!
Виж целия пост
# 7
Не мисля, че аболтите имат връзка с възрастта, както и това на колко години раждаш. Както има проблемнни бременности на 20, така и на 40. Всичко е индивидуално и човек тлябва с положителна нагласа да подхожда към нещата. Пожелава успех и прекрасна бременност. Peace
Виж целия пост
# 8
Дидона, а защо да не могат... имам предвид ако няма някаква причина. Дори и по-възрастни износват и раждат здрави бебета. Колкото до спонтанните аборти, трябва да се разбере причината. Както са казали и момичетата, намери своя лекар и напред в борбата. Аз съм на 35 и също се водя в т. нар. рискова възраст, но при мен едва сега се получи. Като се направят всички необходими изследвания няма нищо страшно. Пожелавам ти успех и скоро да те видим с лентичка отдолу  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 9
Дидона-знам за 2 слу4ая когато жени над 50 са раждали-и най интересното ,не са знаели ,4е са били бременни -отдали са вси4ко на менопаузата.Едната е водила дъщеря си до родилното-и в крайна сметка вместо с 1 са ги изписали с 2 бебета.
За спонтанните аборти- тук възрастта не е толкова важна - с голямата лежах за задържане месец,със средната искаха да ме приемат за задържане още в 4тият, но аз отказах-на 20 бях,а с най малката докторката направо ме беше отписала-не казахме  на никого до момента в който не ми проли4а-но както виждаш износих и 3те Peace
Виж целия пост
# 10
Защо да не могат.
Бях бременна с малкия ми син на 37 години (месец след като се роди навърших 38).
Не мина съвсем без проблеми, но нямаше според мен нищо общо с възрастта  Peace
Лежах в 4-ия месец в болница и въпреки, че лекарите ме съветваха да лежа повече се налагаше покрай голямата доста тичане, а нямаше кой друг  Tired
Пожелам ти успех  Peace
Виж целия пост
# 11
могат, разбира се.
по принцип, при жени над 39-40 години се говори за по-трудно износване, но всичко е относително.
някои износват трудно на 20, а други износват лесно на 40.

ако имаш няколко спонтанни аборта, редно е да се потърсят причините за това.
Виж целия пост
# 12
Здравейте! И аз мисля, че възрастта няма значение. Аз съм на 40 години и в момента съм бременна в 3 месец.Чувствам се добре, не ми се гади, нито повръщам.Явно всичко зависи от организма. Леко бременеене на всички!  bouquet
Виж целия пост
# 13
Аз родих на 36 и половина здраво бебенце и нямах никакви проблеми при износването.Желая ти успех!
Виж целия пост
# 14
Могат.
А3 родих на 41. Нормално раждане. 3драво дете. Бе3 проблеми.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия