Как изкарахте на празника:)

  • 3 488
  • 65
Споделете как празнувахте, какви подаръци получихте и беше ли романтично  newsm51 1datingили пък лигаво smile3502 ppp или...Вие сте!
Аз ще се включа след мъничко, че малък дзвер се събуди Grinning
Виж целия пост
# 1
Прекрасно го изкарах.Получих подаръци за събличане и събуване и за полягване.
Виж целия пост
# 2
Получих хубав (не скъп) подарък и прекрасен букет. Аз нищо не му подарих. Предложих му да излезе да се напие по трифоновски, но той се отказа. И понеже нямаше кой да гледа децата, излязохме семейно в близкото заведение. Аз се омотах от 100 ракия, преядох и днес ме боли главата. Но си прекарахме добре.
Виж целия пост
# 3
Сама пред телевизора и в леглото.
С две думи много хубаво. Много рядко ми се случва в събота вечер да правя тези неща.
Виж целия пост
# 4
Получих това. И то казва "обичам те!". Пих вино и ме боля стомах. Така изкарахме.
Виж целия пост
# 5
По женски, мъжете ни заминаха на вила извън цивилизацията.
През деня, мъжът ми ми изпрати в офиса огромен букет, никога не го беше правил, този път получава червена точка.
Виж целия пост
# 6
В един ресторант бяхме ,имаше и приятели с нас.Беше приятно,а подаръци не си разменихме  Peace По-важното беше,че си прекарахме една хубава вечер  Flutter
Виж целия пост
# 7
Имахме гости и празнувахме основно Трифон Зарезан, детето заспа в спалнята към 22 ч., гостите към 1 ч. в дневната, а ние с мъжа ми в детската пихме вино и играхме на "Не се сърди човече" Joy
Виж целия пост
# 8
Приятно.С приятели на любимо място.Получих повече от подарък-жест на специално внимание (нетипично за половинката ми) и мили лични думи.
Виж целия пост
# 9
Не празнувах, всичко беше като всеки ден ...
Виж целия пост
# 10
Свети Валентин не празнувам.
Иначе бях на рожден ден, хубаво изкарах.
Виж целия пост
# 11
Ами заспах с детето ... мъжа ми е без това го няма.
Но пък ми беше празнично цял ден  Simple Smile
Виж целия пост
# 12
Чудно беше, ресторанта хубав, компанията също, много съм доволна.  Flutter
Виж целия пост
# 13
Не очаквах нищо да получа и затова много се зарадвах на плюшеното жирафче Simple Smile - дребно подаръче, но пък много му се радвам!

Аз подарих един безплатен подарък - "роб за един ден"...
И освен това му промених мелодията на звънене на телефона, когато аз му звъня -  но той още не е разбрал Simple Smile - дано да не се сърди много за това!
Виж целия пост
# 14
Получих пръстен , а вечерта бяхме на ресторант с приятели...Весело.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия