Каква пералня?

  • 1 558
  • 20
Здравейте,
Май се налага да сменим старата. Според вас с каква? На цена до 700-800 лева, да се отваря настрани.
Виж целия пост
# 1
Моята е на Ariston HotPoint -май я рекламират сега. Ползвам я повече от година-тогава беше към 670лв, сега е по-малко.Много си я харесвам,защото е безшумна,6кг...ит.н. Има заключваща система и не може да бъде отваряна от детето.
Виж целия пост
# 2
Благодаря ти, m_9 , ще потърся да я видя. Може ли още мнения?
Виж целия пост
# 3
Само и единствено Горение -страхотна паралня имам я вече 8 година без грешка работи .
Виж целия пост
# 4
Ariston -твърдо съм за  марката!
АЗ имам  Margeritta 2000, 8 години не сме ползвали услугите на майстор - перфектна е !

Можеш да видиш новите модели - имат сертификат от Woolmark!
Виж целия пост
# 5
Аз имам LG от 7г,не е мръднала.Доволна съм.
Виж целия пост
# 6
Благодаря ви, момичета.   bouquet
Виж целия пост
# 7
AEG, Зануси или електролукс!
Виж целия пост
# 8
Аз също съм за Горение !!! От опит ви го казавм !
Виж целия пост
# 9
Ariston -твърдо съм за  марката!
АЗ имам  Margeritta 2000, 8 години не сме ползвали услугите на майстор - перфектна е !

Можеш да видиш новите модели - имат сертификат от Woolmark!
Все едно аз съм го писала! Моделът вече е стар, но марката е перфектна. Съдомиялната ни също е Аристон, определено правят качествена бяла техника! Peace
Виж целия пост
# 10
Ariston, наскоро си взехме - супер безшумна е, което според мен е голям плюс
Виж целия пост
# 11
По препоръка на близък,който  продава всички марки-Gorenje!
Виж целия пост
# 12
Аз ползвам Индезит до 4 кг.Безшумна,но когато е добре нивелирана,иначе..... Mr. Green
Има и бързи програми до 30 минути.Може да пере и маратонки....Моята е комбинирана със сушилня,но сушилнята почти не я ползвам...така ,че мое мнение търси без сушилня...Успех в новата покупка и дълго да си я въртите...така де...да си я ползвате! Wink
Виж целия пост
# 13
Симент-бош,5 кг,много е тиха , 4г. без проблем  Hug
Виж целия пост
# 14
Моята е Електролукс, вече 5-та година я ползвам, перфектна е, без забележки.
Най-важното за мен е, че мога да настройвам центрофугата на колкото си искам, има кратка програма, доста програми на по-ниска температура.
Има отделно само изплакване, отлагане на третото плакнене, само центрофуга. Ама то всички по.модерни сигурно си ги имат тези неща.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия