Намериха формула за изчисляване на размера/оня размер.../

  • 5 617
  • 72
http://curious.actualno.com/news_222458.html Joy
Виж целия пост
# 1
в грешка са.
проверено!
Виж целия пост
# 2
Добре, че не разчитам на подобни глупости, иначе да съм избягала със 100 км/час  afwitch 26 (според формулата) ми идват в повечко  newsm43
Виж целия пост
# 3
Не се бях сещала да му меря носа.
Виж целия пост
# 4
Голяма глупост е това. 1. Номерацията на обувките е различна в държавите и 2. Според ф-лата, като напълнее мъжът с 10 кг. примерно, следва да му се скъси.
Виж целия пост
# 5
Голяма глупост е това. 1. Номерацията на обувките е различна в държавите и 2. Според ф-лата, като напълнее мъжът с 10 кг. примерно, следва да му се скъси.

За сметка на това пък като отслабва...  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 6
Голяма глупост е това. 1. Номерацията на обувките е различна в държавите и 2. Според ф-лата, като напълнее мъжът с 10 кг. примерно, следва да му се скъси.

За сметка на това пък като отслабва...  Joy Joy Joy

Да, затова трябва да поддържат здравословно тегло  Joy
Виж целия пост
# 7
Сега разбрах защо интуитивно си падам по слабовати мъже, вместо по канари с огромно тегло.   Laughing
Виж целия пост
# 8
Хахах, и аз съм чувала, че кежавите били с луканки, ама пък чак такваз уста не съм отворила. Не аресвам сухи мъже и туй-то, и не ща да ме кормят.
Виж целия пост
# 9
Мдаа, не важи максимата Под голям камък голяма риба се крие.
Виж целия пост
# 10
Формулата за дамите. Ние можем директно да се проверим с линийка. Не съм засякъл още, за да знам правилна ли е калкулацията по формулата.

Апропо, не са дадени указания как да се мери дължината на носа - по цялото продължение на носа от под веждите или под ъгъл 90 градуса спрямо лицето?  Sunglasses
Виж целия пост
# 11
Ъъъ такова дебелината на носа , има ли отношение в фи-то?  Laughing
Виж целия пост
# 12
Ъъъ такова дебелината на носа , има ли отношение в фи-то?  Laughing

В тази връзка размерът на безименния пръст спрямо показалеца дали също не трябва да се включи във формулата? Защото показвал нивото на произвеждан тестостерон от организма...
Виж целия пост
# 13
в грешка са.
проверено!
Не са! Изчислено и проверено! 21.
 Mr. Green
Виж целия пост
# 14
Японци.
Какво да ги правиш...мечтатели Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия