Смесване на различни марки и/или видове каши

  • 2 802
  • 30
Привет на всички мамчета,

Според вас има ли проблем да се смесват в някакво съотношение различни видове марки каши? Например 2 с.л. Мултизърнеста на Hipp и 1 и 1/2 безмлечна ябълка на Humana, или пък 2 с.л. овес и 2 с.л. мултизърнеста и двете на Hipp.А и да попитам някой от вас давал ли е тази мултизърнестата на Хипп, че нещо ми мирише много странно, а е в срок?

Виж целия пост
# 1
Аз смесвам различни каши.Не мисля,че е проблем. Peace
Специално тази мултизърнеста на Хипп не съм я купувала.
Виж целия пост
# 2
не виждам смисъл да ги смесваш,каша с плодове или плодово пюре да,но две разлиЧни каши Shocked
Виж целия пост
# 3
Не е никакъв проблем, разбира се  Peace
(освен ако не се касае за някое малко бебе)
Виж целия пост
# 4
Аз смесвам, когато остане малко от едната и е недостатъчна за цяла порция, добавям друга. Не ми е хрумвало, че може да е проблем.
Виж целия пост
# 5
Бебето е на осем месеца
Виж целия пост
# 6
И аз съм смесвала каши. Не виждам проблем.
Само 2 млечни от различни марки не бих смесила.
Виж целия пост
# 7
Бебето е на осем месеца

Няма проблем  Peace
Виж целия пост
# 8
И аз съм смесвала най-различни,няма проблем Peace
Виж целия пост
# 9
Аз не смесвам различни каши. Единствено само веднъж, да не хвърлям останали едни 2 лъжички от една каша  Grinning
Виж целия пост
# 10
  Смесвала съм млечна каша с допълнително АМ различна марка , в периода когато отказваше да пие АМ, за да приема достатъчно количество.
  Дори според мен е по- неправилно да се смесва плод или плодово пюре с каша (просто е по- добре плодовете да се приемат отделно) , но е въпрос на личен избор. Не е проблем да смесваш кашите според мен Peace
Виж целия пост
# 11
Смесвала съм различните каши, не е проблем, не се притеснявай!  Peace
Виж целия пост
# 12
Абсолютно никакъв проблем!
Виж целия пост
# 13
Аз смесвам, когато остане малко от едната и е недостатъчна за цяла порция, добавям друга. Не ми е хрумвало, че може да е проблем.
newsm10
А защо е необходимо да смесваш кашите? newsm12
Виж целия пост
# 14
Смесвала съм различните каши, не е проблем, не се притеснявай!  Peace
feeding
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия