Увеличаване и стягане на бюста

  • 1 325
  • 7
Момичета, някоя от вас пила ли е билкови капсули за увеличаване и стягане на бюста Дара. Ако има, би ли разказала има ли резултат и др.
Виж целия пост
# 1
 rotfImao
Виж целия пост
# 2
Ако подобни хапове действаха, пластичните хирурзи отдавна да са фалирали. Лицеви опори и студени душове са най-ефикасното безвредно решение.
Виж целия пост
# 3
а как действат студените душове newsm78
Виж целия пост
# 4
Студените душове действат ако си под 25 години. Тъй като до тази възраст все още може да се развиваш. И не са студени, а сменяш студено  топло, студено , топло като топлото е за цялото тяло, а студеното / не преаклено/ предимно върху гърдите. Всеки ден, когато взимаш душ, прави това не повече от минута! При мен резултата е , че търся как да сваля, а не да увеличавам. На 25 бюста ми вече беше 103.

За стягане фитнес.

Но не прекалявай защото големия бюст е повече драма отколкото кеф. След 10 ина годинки ще се превиваш от болка в кръста..
Виж целия пост
# 5
Студените душове са ефективни и след 25 години, аз съм на почти 37 и съм много доволна от бюста си ( също 103 см!)  Wink Също така 2-3 пъти в седмицата масажирам с кубчета лед, стяга кожата, и още как!
Виж целия пост
# 6
Студените душове действат ако си под 25 години. Тъй като до тази възраст все още може да се развиваш. И не са студени, а сменяш студено  топло, студено , топло като топлото е за цялото тяло, а студеното / не преаклено/ предимно върху гърдите. Всеки ден, когато взимаш душ, прави това не повече от минута! При мен резултата е , че търся как да сваля, а не да увеличавам. На 25 бюста ми вече беше 103.

За стягане фитнес.

Но не прекалявай защото големия бюст е повече драма отколкото кеф. След 10 ина годинки ще се превиваш от болка в кръста..

и аз съм горе-долу там /от 103 на 108-9 вече/, обаче повече ме притеснява, че започнаха да ми се появяват стрии по него. Има ли спасение или да го прежаля?  Laughing
Виж целия пост
# 7
Момичета, имам въпрос. Моят бяст си беше от големичките, но след рязко сваляне на килограми сега висят грозно само две кожички. Дали тези контрастни душове биха помогнали поне малко да заприлича на нещо? Аз се опитвам да ги правя, но сега зимата си е живо изпитание Sad но ако има шанс за ефект, ще стискам зъби!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия