Какво ми причиниха в Maxi!!!

  • 2 856
  • 23
Здравейте мамита! Имам нужда да разкажа на някой моята история защото в момента се чувтсвам адски сама и незнам как да се справя! Добре че е малкото ми ангелче, че... CryОт Ноември месец започнах да ходя на фитнес и басейн в к-с Макси на Симеоновско шосе, тъй като реших че е дошо времето да си върна килограмите. Избрах това място защото ми е много близко и нямаше да се налага да оставям малчо за дълго, пък и картата включваше фитнес, басейн, сауна прана баня и т.н. Както и да е! Ходих там 2 месеца и реших да се възползвам от услугата "коло маска" на триъгълника, която си правя от ученичка но в квартала на родителите ми, което е на другия край на София, та този път реших да си спестя пътуването! Е записах си час при козметичката наречена Пепа Замфирова, жена на възрастта на майка ми и с опит "17 годишен" в тези дейностти. Дотук добре, цената, учудващо за Maxi - само 8 лева!!! Е отидох и добре познатата ми процедура започна! Беше ми странно позицията в която ме постави "козметичката" и отказа й да и "съдействам на по-деликатните места, нооо "тя си знае", си казах. Е да, ама не! При ено от дръпванията усетих болка и парене и реакцията й не закъсня! Познайте, беше ме РАЗКЪСАЛА между устните в ляво 3-4 САНТИМЕНТРА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Последва паника от нейна страна, спиране на кървенето с антибиотечна пудра и т.н. Отидох веднага на лекар и установих, че ми беше причинила нещо, което не получих дори при естественото си раждане! Тогава нямах и един шев! Гинеколожката събра екипа на поликлиниката и след като се повайкаха казаха "че съм за шиене", но само ще ме промият. Немога да ви опиша сед като се прибрах как ме болеше няколко седмици и как неможех да се движа, камо ли да си вдигна детето! В резултат и кърмата ми спря !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Откачих! Отидох в съдебна медицина и си изкарах медицинско! Реших че няма да им се размине! Намерих адвокат и започнахме процедурите. Бях супер решена и мотивирана, но до вчера, когато при поредната среща с адвоката си дадох сметка че наистина в Бъгария нещата не са на страната на справедливостта и на обикновенният гражданин. Проблема, да поясня, идва от там, че в екстремната ситуация при инцидента и необходимостта от бърза реакция компекса не ми позволиха да платя и не ми издадоха касова бележка за процедурата, т.е. познайте какво мога да направя?! Имам и свидетели, нооо нещата стават трудно доказуеми и нямам сили и пари да продължавам! Cry  Пропуснах да кажа, че 2 дни след инцидента Финансовият мениджър на Maxi  ме покани на среща където явно да преценят как ще действам. Проявиха жеание да ме компенсират с нещо, но така и не се обадиха. Просто немога да повярвам какви неща се случват а безочието и властта движат света! Вече губя вяра в доброто! Sad Благодаря че ме изслушахте!!!  bouquet
Виж целия пост
# 1
Ужас! #Cussing out Наистина ли нищо не може да се направи?Егати скапаната "държава".
Виж целия пост
# 2
Ужас! #Cussing out Наистина ли нищо не може да се направи?Егати скапаната "държава".


Именно !!!
Виж целия пост
# 3
 Shocked

Олеле!

Търси някой адвокат, който си пада по заплетени казуси... Питай за такъв из форума... Не може да няма начин!

 Hug
Виж целия пост
# 4
А ти не се доверявай на всеки, това все пак са интимни зони. Особено онези нахакани лелки, чийто опит е от преди 20 години. Дано бързо да се оправиш и наистина няма смисъл да водиш дело, особено, когато не си заплатила процедурата. Не може ли адвоката ти по друго линия да съди само козметичката за нанасяне на телесна повреда.
Виж целия пост
# 5
Не мога да коментирам, просто защото не знам как да постъпиш. Сигурно ли е че нищо не може да се направи дори и при условие, че нямаш касова бележка. Това което ти се е случило е ужасно.
Виж целия пост
# 6
Много неприятна случка ! Thinking
Виж целия пост
# 7
Тц-тц-тц... думи нямам,само  #Cussing out #2gunfire Дано поне наистина те обезщетят по някакъв начин - да речем безплатно ползване на целия комплекс за 1 година или нещо такова,ако не им се дават пари
Виж целия пост
# 8
Тц-тц-тц... думи нямам,само  #Cussing out #2gunfire Дано поне наистина те обезщетят по някакъв начин - да речем безплатно ползване на целия комплекс за 1 година или нещо такова,ако не им се дават пари
И те това ми обещаха, но после се покриха!
БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ !!! Прецених, че парите които ще наливам в съдебния процес, с неясен изход от делото, по добре да похарча за сина си! Каквито и свидетели и доказателства да имаш в нашата държава "големите риби" се измъкват дори за убийство!  #Cussing out Адвоката ми прати покана за изпащане на обезщетение извън съда, но те и тогава никакъв интерес! За тях аз съм затворена книга! След случая имах карта за фитнеса която да изразходвам там и обидата ми се подсили и от отношението на всички служители, от чистачките до спасителя. Гледаха ме сякаш аз съм направила нещо на тях! Cry Финансовият мениджър, която ме беше поканила на среща веднага след инцидента, и която ми обещаваше поне карта за фитнеса, ме подминаваше като част от интериора! Пълна подигравка! Не ми дигаше телефона или ми казваше "че е в среща и тя ще ми се обади"!!! #Crazy   Раната ми заздравя, но от отношението още ме боли! И предполагам никога няма да ми мине Cry Много е обидно!
Виж целия пост
# 9
Пиши и на красавиците, в КМ... Поне ги изложи достойно!
Виж целия пост
# 10
Красива мама:  http://www.bg-mamma.com/index.php?board=15.0

ПП. Изчерпан ти е лимита за съобщения...
Виж целия пост
# 11
Пиши и на красавиците, в КМ... Поне ги изложи достойно!

Доста се посмях на това определение.
Виж целия пост
# 12
Съжалявам за ужаса, който си преживяла, както и  за обидното отношение.
Не заслужават да им се размине. #Cussing out
Наистина потърси адвокат, който да се занимава с подобни казуси и си търси правата.
Виж целия пост
# 13
Съжалявам за случилото се.Търси адвокат и ги съди.Това заслужават.
Виж целия пост
# 14
Защо не се обърнеш към Господари на ефира или би ти било неудобно от една такава публичност?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия