Сушилня вмирисва дрехите

  • 2 503
  • 21
На някой да му се е случвало подобно нещо? Слагам омекотител в пералнята и ако изсуша дрехите на простора ухаят прекрасно. Сушилнята явно нещо се е прецакала.  Ако трябва нещо да я почистя, но какво? Чистя само филтъра с мъха.
Виж целия пост
# 1
Питай в някой сервиз!Точно това коментирахме с половинката,че от както имаме сушилня знаем как мирише чисто пране през зимата Grinning.Къщите около нас са с печки и не всеки се топли с дърва....гори се какво ли не.След 3 дни на вън през зимния период прането миришеше по-лошо от преди да бъде изпрано  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
Нямам подобен проблем.
Виж целия пост
# 3
Викни майстор да види дали няма някаква повреда. Peace

Нашите дрехи се сушат на сушилниик в стаята през зимата и ароматът на омекотителя се запазва.
Виж целия пост
# 4
Не мисля,че се е прецакала.И моето пране след сушилня не ухае.Купих си кърпичките на Ленор за сушилня.
Виж целия пост
# 5
Не мисля,че се е прецакала.И моето пране след сушилня не ухае.Купих си кърпичките на Ленор за сушилня.

Авторката казва, че сушилнята й вмирисва дрехите на нещо, което може да се дължи на някакъв нагар, на гума, на масло, нямам идея... Поне аз така разбрах от заглавието на темата. Дали пък съм разбрала грешно? newsm78
Виж целия пост
# 6
Не мисля,че се е прецакала.И моето пране след сушилня не ухае.Купих си кърпичките на Ленор за сушилня.

Авторката казва, че сушилнята й вмирисва дрехите на нещо, което може да се дължи на някакъв нагар, на гума, на масло, нямам идея... Поне аз така разбрах от заглавието на темата. Дали пък съм разбрала грешно? newsm78

Ами аз разбрах,че ако суши навън прането си ухае много хубаво,ако е било в сушилня,ароматът изчезва.
Понеже на мен ми се случва същото,а и съм чела тук във форума за този проблем,мисля че повредата не е в сушилнята. Peace
Виж целия пост
# 7
Не мисля,че се е прецакала.И моето пране след сушилня не ухае.Купих си кърпичките на Ленор за сушилня.
а какви са тези кърпички и за какво служат?
Виж целия пост
# 8
Не мисля,че се е прецакала.И моето пране след сушилня не ухае.Купих си кърпичките на Ленор за сушилня.
а какви са тези кърпички и за какво служат?
Кърпички за сушилня.Марката е Ленор,има с различни аромати.наподобяват цветоулавящите кърпички.Могат да се сложат и в гардероб като ароматизатор.
Продават ги в специализираните магазини за перилни препарати.
Виж целия пост
# 9
Не мисля,че се е прецакала.И моето пране след сушилня не ухае.Купих си кърпичките на Ленор за сушилня.
а какви са тези кърпички и за какво служат?
Кърпички за сушилня.Марката е Ленор,има с различни аромати.наподобяват цветоулавящите кърпички.Могат да се сложат и в гардероб като ароматизатор.
Продават ги в специализираните магазини за перилни препарати.
Благодаря много,ще ги пробвам задължително  bouquet
Виж целия пост
# 10
Авторката казва, че сушилнята й вмирисва дрехите на нещо, което може да се дължи на някакъв нагар, на гума, на масло, нямам идея... Поне аз така разбрах от заглавието на темата. Дали пък съм разбрала грешно? newsm78
Да, точно така. Миризмата е неприятна - не мога да определя точно каква.
Виж целия пост
# 11
Задължително си чисти филтъра на 30 сушенета - приблизително веднъж месечно. Рискуваш повреда на уреда. Прочети пак упътването за използване
Виж целия пост
# 12
Задължително си чисти филтъра на 30 сушенета - приблизително веднъж месечно. Рискуваш повреда на уреда. Прочети пак упътването за използване
Къде се намира този филтър? Сушилнята е втора употреба. Аз чистя само една мрежа, която се пълни с мъх и се намира непосредствено пред барабана. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 13
Не изключвай възможността и да има някаква повреда все пак.
Ако миризмата не изчезне след изчистването на въпросния филтър, тогава най-добре майстор да питаш. Peace
Не е нормално да ти вмирисва дрехите на нещо неприятно...
Виж целия пост
# 14
В блок ли живееш или в къща newsm78 В общия комин на блоковете е включено какво ли не - абсорбатори, печки, сушилни... Ако те си бълват миризимите в този комин и сушилнята ти е вързана там има голяма вероятност миризмата да  е оттам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия