красивата мами

  • 1 396
  • 16
Аз като една мама която се справя с външния си вид  за отрицателно време всеки ден ще ви попитам..
какво ви стимулира да се справяте и да изглеждате добре
Виж целия пост
# 1

На една жена и е заложено да се разкрасява за да изглежда добре. Не говоря само за грим. Става въпрос за лична хигиена (като част от разкрасяването), ползването на козметика и др. По този начин се чувствам удовлетворена, имам самочувствие, че изглеждам добре. А това се отразява положително върху детето ми и съпруга ми.
 Peace
Виж целия пост
# 2
Какво ми дава стимул ли?!
Желанието да изглеждам добре. Винаги са ми била странна комбинацията на добре облечено бебе или малко дете, което е водено от несресаната си, неугледно облечена и видимо занемарената си майка.
И нещо не хващам вяра и на обясненията, че жените с малки деца не намират време за себе си. Трудно намират наистина, на не е невъзможно.
Виж целия пост
# 3
При добро желание за всичко се намира време,дори и за външния ти вид.При всеки удобен момент или ще си направя някаква маска на лицето или ще се захвна с друго нещо от външния си вид.Старая се да изглеждам добре.Е вкъщи грим не слагам,но най-вече лятото гледам си сложа.Но и не е също приятно да видиш майката добре направена и докарана ,а бебето/детето сополиво и опърпано.Всичко прави впечатление.И винаги съм казвала,че дори и да не си облечен в толкова скъпи неща,но добре да са комбинирани,ще изглежда някак си друго,отколкото скъпо и не добре подбрано.Важи и за нас и за децата.
Виж целия пост
# 4
При добро желание за всичко се намира време,дори и за външния ти вид.При всеки удобен момент или ще си направя някаква маска на лицето или ще се захвна с друго нещо от външния си вид.Старая се да изглеждам добре.Е вкъщи грим не слагам,но най-вече лятото гледам си сложа.Но и не е също приятно да видиш майката добре направена и докарана ,а бебето/детето сополиво и опърпано.Всичко прави впечатление.И винаги съм казвала,че дори и да не си облече в толкова скъпи неща,но добре да са комбинирани,ще изглежда някак си друго,отколкото скъпо и не добре подбрано.Важи и за нас и за децата.

Съгласна съм с това мнение.Не е важна цената на дрехите,а това да са добре подбрани,чисти и изгладени.
Стимул да изглеждам добре ми е съпруга.Старая се да съм в приличен външен вид не само навън,а и в къщи.
Виж целия пост
# 5
Всичко изброено до тук плюс конкуренцията ,която не е за пренебрегване !
Виж целия пост
# 6
Искам да съм красива 4470 Старая се, но вече не е както преди да се вземем и да имаме дете. Май някак си попретупвам нещата. Например килограмите-тъкмо се подложа на диета и ми се яде страшноо. С гримирането е същото, ако днес съм издокарана, утре ме домързява. С дрехите-гледам първо за детето и след това за мен, а съпруга е на опашката ма newsm78. Не съм каквато бях, може би от застоя вкъщи. На като почна работа ще вляза в час Whistling
Виж целия пост
# 7
Нищо не ме стимулира, въобще не се старая.
Виж целия пост
# 8
Въпрос на навик и мотивация. Не мога да си представя да съм мърлява и занемарен. Не мога да се оправдая пред себе си.
Виж целия пост
# 9
Въпрос на навик и мотивация. Не мога да си представя да съм мърлява и занемарен. Не мога да се оправдая пред себе си.

smile3521
На мен не би ми било приятно да се прибера от работа и да намеря половинката,занемарена,изнервена,мърмореща,с неугледен вид.Старая се винаги да съм сресана,чиста,не бих се изоставила.И за самата себе си,не бих позволила да ми падне самочувствието Wink
Виж целия пост
# 10
Нищо не ме стимулира, въобще не се старая.

И аз така  Mr. Green.
Виж целия пост
# 11
Стимулираме това, че след като съм станала майка, не значи че не трябва да изглеждам добре. Живота продължава и малко грим и Чиста и изгладена дреха ми дават самочувствие.
А и това да видиш добре изглеждаща мама с някое сладко бебе радва окото  smile3521. Поне моето .....
Виж целия пост
# 12
Нищо не ме стимулира, въобще не се старая.

И аз така  Mr. Green.
Радвам се, че не съм сама  Hug
Виж целия пост
# 13
Наистина не разбирам майки, които оправдават неугледния си вид с липсата на време, според мен е просто липса на старание ! Неприятна гледка са рошави, бледи, раздърпани майки по анцузи! Факт е, че преди можех да прекарвам часове пред огледалото, но и сега успявам да свърша всичко, просто е за по-кратко време. Една жена трябва да се поддържа независимо от възрастта си, семейното положения и социалния си статус. Изглеждащата добре жена демонстрира уважение към себе си и всички останали около нея!  Flutter Flutter Flutter
Изобщо, старанието е нещо изключително важно, във всичко, не само във външния вид! Peace
Виж целия пост
# 14
Наистина не разбирам майки, които оправдават неугледния си вид с липсата на време, според мен е просто липса на старание ! Неприятна гледка са рошави, бледи, раздърпани майки по анцузи! Факт е, че преди можех да прекарвам часове пред огледалото, но и сега успявам да свърша всичко, просто е за по-кратко време. Една жена трябва да се поддържа независимо от възрастта си, семейното положения и социалния си статус. Изглеждащата добре жена демонстрира уважение към себе си и всички останали около нея!  Flutter Flutter Flutter
Изобщо, старанието е нещо изключително важно, във всичко, не само във външния вид! Peace

Напълно съм съгласна!!!
Просто няма, какво повече да добавя!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия