Сирни Заговезни

  • 8 145
  • 91
Пак наближава този празник, свеки пак ще иска да и целувам ръка и да целува моята.  ooooh! Това лицемерие край нямаше! Вече 10 години...
Виж целия пост
# 1
няма лошо. прости им от сърце.
един ден ще го разбереш.
Виж целия пост
# 2
Дано някой ден наистина разбереш какво значи истинска прошка, от сърце. Няма значение дали ще е с целуване на ръце или без. Тогава ще почувстваш такова вътрешно спокойствие, че ще се учудиш сама на себе си.
Виж целия пост
# 3
Не чакам да дойде този ден, за да простя. Нито пък на мен прощават само веднъж в годината. Не можеш да прощаваш по поръчка. Лицемерието ме влудява, тя го знае, но е упорита като магаре...
Виж целия пост
# 4
Проблемът е явно между теб и нея.
Празникът няма нищо ибщо.
Виж целия пост
# 5
Пак наближава този празник, свеки пак ще иска да и целувам ръка и да целува моята.  ooooh! Това лицемерие край нямаше! Вече 10 години...

трай, да те обичат.

Понякога лицемерието е здравословно.
Виж целия пост
# 6
Гадно е да лицемерничиш, определено. Но иначе се влошава атмосферата. Преглътни и тази година. Hug
Виж целия пост
# 7
K-A-M, да ме обича е невъзможно. Обичаш собствените си деца, снахата е чуждо дете. Ама то не е и нужно чак да се обичаме с нея. Достатъчно е да се уважаваме. Аз я уважавам, наистина.
И обичам сина и.
Защо ме тормози с това целуване на ръка. Нито на нея и идва от сърце да ми целува ръка, нито пък на мен.
Ей това не мога да разбера....
Виж целия пост
# 8
А не може ли по някакъв начин да се договорите, празникът да прочете без целуване на ръце и искане на прошка.

Аз никога не съм го правила, но пък ми става лошо от ядене на халва.
Виж целия пост
# 9
Темида, това си е чисто и просто традиция, какво толкова newsm78
За колко по-сериозни неща се лицемерничи. Ние ще ходим на кръстник и пак ще се целуваме Joy (това между другото)
Виж целия пост
# 10
А не може ли по някакъв начин да се договорите, празникът да прочете без целуване на ръце и искане на прошка.

Аз никога не съм го правила, но пък ми става лошо от ядене на халва.

Пробвах, не става...Направи от онези физиономии, страдалческите, нали ги знаеш...
Виж целия пост
# 11
Ако искаш, кажи й, че този ритуал те изнервя. Но аз лично бих преглътнала веднъж в годината да й целувам ръка, защо пък не, нищо няма да ми стане. Темата ти е сигнал, че явно отношенията ви нещо не са наред.
Виж целия пост
# 12
Празника си е празник.Имаме хубави традиции, които трябва да се спазват. Naughty
Виж целия пост
# 13
Е, добре, де, обяснете ми - какво му е хубавото на тая традиция?!?

Ако вземеш да чакаш въпросния ден, за да искаш прошка и да простиш, може да е доста късно...
Виж целия пост
# 14
Темида, такава е поговорката, за това го казах.

Казваш, че я уважаваш.

Какво ти тежи тогава?

Целуването на ръка в този ден, не е израз на обич, а се взема прошка, според обичая.

Въпреки това , не ти е приятно Thinking

Знаеш ли, когато се сгодихме с мъж ми, моята свекърва насила ми изкара думата  майко от устата.

Не ми беше приятно, но тове бе първият и последниат път, когато го казвам Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия