Моята шокираща история - Discovery

  • 4 137
  • 23
Гледах преди 3 седмици "Моята шокираща история-моя голям крак"
жена с огромен крак
и не разбрах какво се случи накрая  Rolling Eyes а пък никъде не го откривам
Излекуваха ли жената? Направиха ли й липосукция?
http://www.discoverychannel.co.uk/web/my-shocking-story/previous … odes/my-big-foot/
Виж целия пост
# 1
http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=136215&hit=1
Виж целия пост
# 2
Те бяха две, и двете ги оправиха.
Виж целия пост
# 3
Аз също гледам поредицата.
Виж целия пост
# 4
И аз го хванах няколко пъти.Гледах за най-ниската мама в света,май 81 см. беше,а вчера пък даваха за някакви тийнейджъри-джуджета.Ама все по средата го хващам,понеже приспивам малкия.Някой знае ли в колко часа започва?
Виж целия пост
# 5
аз го гледам само в неделя от 12ч вечерта
Виж целия пост
# 6
От 22.00 ч. започва, много са яки предаванията по Дискавъри. На мен ми харесва много и "Най-големите злодеи", уникални изследвания показаха снощи.
Виж целия пост
# 7
От 22.00 ч. започва, много са яки предаванията по Дискавъри. На мен ми харесва много и "Най-големите злодеи", уникални изследвания показаха снощи.

22 часа, всеки ден?
А злодеите кога са?

И на мен ми харесват някои предавания, но винаги като пусна канала и улучвам някакви глупости. Confused
Виж целия пост
# 8
......не ми върви  Confused
вчера даваха трансплантацията на лице ....и от Евроком ми спряха канала  Close точно по средата. Днес им се обадих и ми казаха че повече няма да излъчват Дискавъри. 
Виж целия пост
# 9
......не ми върви  Confused
вчера даваха трансплантацията на лице ....и от Евроком ми спряха канала  Close точно по средата. Днес им се обадих и ми казаха че повече няма да излъчват Дискавъри. 
На кабелната или на цифровата няма да излъчват ?
Виж целия пост
# 10
на кабелна, за цифрова незнам  Thinking
Виж целия пост
# 11
на кабелна, за цифрова незнам  Thinking

Те така ме принудиха да мина на цифровата, току ми изчезнеше някой любим канал, който гледах.
Виж целия пост
# 12
 Close гадове.
Аз мисля да мина на Булсатком заради липсата на Дискавъри.
Виж целия пост
# 13
Извинявам се, може да е спам въпроса ми. Как така Евроком спират Дискавъри? Само в София ли или въобще го иключват от мрежата си и поетано ли става това? Аз съм от Пловдив и до снощи си имахме Дискавъри.
Виж целия пост
# 14
Малко по малко спират гледаните канали на кабелната и остават само на цифровата.Така те принуждават да минеш от кабелна на цифрова, ако искаш да си гледаш любимите канали.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия