Има ли мами от град Елин Пелин

  • 1 067
  • 3
Здравейте на всички мами от Елин Пелин.Нека споделим мнения за отглеждането на децата.Как минава денят ви.Доволни ли сте от детските площадки,кои са най-добрите детски пидиатри,коя детска градина е по-добра,харесвате ли млечната кухня и още куп въпроси ,които можем да си зададем и отговорим .
Виж целия пост
# 1
здравей аз не съм от Елин Пелин но живея тук с радост бих споделила опита си като майка
Виж целия пост
# 2
Здравейте, мами!
valialili, чудесно е, че си сетила за мамите от Елин Пелин. Добре ще е да се намерим и да си направим наша красива сладурска темичка, в която ще можем да споделяме всичко, свързано с децата ни. newsm51
Ами да се запознаем /ако не се познаваме, разбира се, защото съм сигурна, че сме се виждали по площадките/. И ние живеем в Елин Пелин от известно време. Като цяло градът е по-доброто място за живеене за децата ни в сравнение със София /примерно/. Има още много какво да се желае, но все пак е доста по-спокойно.
Вие какво мислите по въпроса и ако не сте от Елин Пелин, от къде сте, и как попаднахте тук? Колко са големи дечицата?
Дано се съберем повече, мисля, че има какво да си кажем Hug.
Виж целия пост
# 3
Живея от 26 години в града .Имам 2  дъщери ,на 20 години и един фъстък на 1годинка и 3 месеца.Може би сега е момента да си поговорим ,имали място в града ни, където човек би забавлявал детето си.Има парк,но със счупени люлки и необезпаразитени градинки.Една детска площадка на центъра ,на която не можеш да стъпиш от кал след дъждовно време,да не говорим ,че сега в жегите не се стои там.Дали пък не можем да направим нещо за децата си в това отношение .Дайте идеи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия