НЕОБИКНОВЕНИТЕ КАЧЕСТВА НА СИЛИКОНОВИЯ БЮСТ

  • 1 176
  • 12
Въпреки всички опити да се накърнят качествата на силиконовите гърди, те си остават един много сериозен аксесоар, който отваря широко врати в съвременния.... http://www.freelife.bg/?p=1170 прочетете го ще ви накара да се усмихнете.
Виж целия пост
# 1
Оф, ми значи, аз да си гледам мотиката, щото ми се връзва с аксесоарите... Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Пак ли рекламка?
Виж целия пост
# 3
Сега, към тънките цигари /които никога не въртя на масата/, остава да прибавя некъсия списък с останалите аксесоари. А наивно си мислех, че само силиконови цици са достатъчни...
Виж целия пост
# 4
Сега, към тънките цигари /които никога не въртя на масата/, остава да прибавя некъсия списък с останалите аксесоари. А наивно си мислех, че само силиконови цици са достатъчни...
Забрави, значи, за джуките...Де ще ги турнеш дългите папироси??? Mr. Green
Подходяща среда им трябва. Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 5
Забрави, значи, за джуките...Де ще ги турнеш дългите папироси??? Mr. Green
Подходяща среда им трябва. Joy Joy Joy

Мани, мани! То цяла наука, бе!
Виж целия пост
# 6
Много правописни грешки в статията. Явно и това върви в комплект със силикона.  Laughing
Виж целия пост
# 7
Да, статията изобилства с правописни грешки. Поне, като ще е подигравателна, да беше ''подкована'' с безупречен правопис Wink Peace
Виж целия пост
# 8
Да, да - 21-век, век на силикона, т.е. на "силиконовите момичета", ония които ни ги показват и ни ги
натресват непрекъснато пред очите.
Виж целия пост
# 9
Цитат
...силиконовите гърди, те си остават един много сериозен аксесоар, който отваря широко врати в съвременния еротичен свят .

Хич не ни будалкай! Това се отнася само за този свят, подчертания. Ние тук, или поне аз, се движим в другия свят - деца дом, мъж, работа... К'ва еротика между тези неща?!
Ох, отдъхнах си! Мислех, че спешно трябва да добия вида на Лоло Ферари (щото аз и сега съм като фолк-певица в гръдната обиколка, ама по природа), защото е застрашено съществуването ми, а то било важно за друго измерение това.
Виж целия пост
# 10
Авторът на темата не е ли влюбен именно в притежателка на чифт от споменатата материя? Как я е намерил - докато си е поръчвала вода ''Перие'', по дирята на тежкия и парфюм, или точно до закачалката? Laughing
Виж целия пост
# 11
М, сега стоплих за какво иде реч. Някой спомена, че мощно се пробутвали "пълните със смисъл" творби на Силвестър Мангасарян, в няколко поредни теми. Пак не ми е интересно.
Сменете си PR-а, този имидж вече не е интересен.
Виж целия пост
# 12
Във форума, разбрах агенти има двама,
поне от мамите, не ви ли 'фаща срама?
Рекламните агенти възпитайте си  вече,
отдавна този финт не връзва тук, човече!
Братчето ми, хей, Мангасарян,
в тази тема, тук ще бъдеш спрян!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия