Колебая се между S4 - Casualplay или High Trek 2009 - Bebe Confort

  • 593
  • 2
Здравейте! Колебая се между тези две колички. Иска ми се да е удобна за бебето. S4 ми изглежда по-удобна, но пък High Trek е по-висока и коша се върти с лице към майката и напред. Струва ми се, че S4 се бута по-леко. Споделете лични мнения, ако имате наблюдения! Благодаря!
Виж целия пост
# 1
Ние сме с High Trek и съм много доволна.Ползваме я от началото на септември,като цяла зима не сме се спирали.Живеем на павиран баир и много се притеснявах че каквато и количка да вземем на втория месец ще започне да се разпада,но не се случи. Mr. GreenДо сега не са се налагали никакви намеси или частични ремонти.Макар и тежка количка(13кг. мисля беше,но не съм сигурна) се бута много лесно и е мнооого маневрена.Аз съм безкрайно доволна от избора си на количка,пожелавам ти каквото и да решиш ти да си доволна от решението си накрая.(като аз не искам да ти влияя по някакъв начин,а просто а ти дам информация) Peace
Успех! Hug
Виж целия пост
# 2
И аз съм с Хай Трек. Изключително манврена и удобна! Единствения минус е, че не влиза във всички багажници Peace Аз съм много доволна от избора си Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия