100лв.

  • 4 012
  • 64
Aкo някой ви даде безвъзмездно 100 лв. за какво ще ги похарчите? newsm78
Виж целия пост
# 1
100 лв кво толкова да ги мисля. Влизам в първия магазин до който съм като ми ги дават и ги пръскам.
Виж целия пост
# 2
ще почерпя писалите в темата ми за 100-те лева
Виж целия пост
# 3
Такъв филм безвъзмездно няма
Виж целия пост
# 4
Такъв филм безвъзмездно няма

Е, защо? Зависи кой ти ги дава.
Виж целия пост
# 5
Е, все има нещо наум.
Ако е мъж, най-вероятно се надява да те впечатли, с цел да те изчука.
Виж целия пост
# 6
 Кой раздавал 100 лв. ??
Виж целия пост
# 7
Е, все има нещо наум.
Ако е мъж, най-вероятно се надява да те впечатли, с цел да те изчука.

Е, от това по голяма далавера, хем пари ще ми дава, хем кеф ще ми прави.  Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Имам колега, който живее в покрайнините на София и е от тези, които реституцията на земи покрай Околовръстното изведнъж направи хора с много пари. Човекът наистина има много пари! Обича ей така да изненадва хората. Доста близък приятел е на моя колежка и приятелка. Един ден просто извади 100 лв и и ги даде. Тя се втрещи, дърпа се, връща му ги... не и се получи. Той просто и ги даде, и каза: "Искам да направиш с тези 100 лв каквото на теб ти харесва! Просто ей така.". Доста време тя ги носеше в себе си без да ги похарчи, защото и беше странно всичко това. После съм забравила за случката и не съм я питала какво всъщност е направила с тях. Човекът е на 60 години, тя на 30, не ги е дал от щения, както ще си помислят повечето от вас, защото наистина няма такива. Просто е готин по принцип, не заради тези 100 лв.
Виж целия пост
# 9
Зависи кой ще ми ги дава.
Ако моя собствен съпруг ми даде 100лв. безвъзмездно ,то някак си не е интересно.Но пак ще ги похарча.
А иначе не вярвам на такива "безвъзмездни" дарения.
Няма безплатен обяд. Naughty
Виж целия пост
# 10
Нямам аз такива колеги,жалко.
Имаче по темата:ако са от непознат сигурно няма да ги взема,но ако са от мъжа ми-точно за 10 мин.съм ги наместила и за още ще питам  Grinning
Виж целия пост
# 11
Човекът е на 60 години, тя на 30, не ги е дал от щения, както ще си помислят повечето от вас, защото наистина няма такива.

Балу, Балу, точно от теб не очаквах такова изказване. Човекът е на 60 години! Тепърва все по-често ще му се налага да си плаща за женското внимание, да не говорим за секса.  Mr. Green
Естествено, не отричам, че мотивите му може да са съвсем други, просто си мисля на глас.  Laughing
Виж целия пост
# 12
Ще си ги сложа в портфейла и ще ги изхарча по общия ред.
Виж целия пост
# 13
 Редовно ми дават, ползвам ги за джобни за няколко дни.
Виж целия пост
# 14
От непознат няма да приема пари току-така със сигурност, много съм морална и праволинейна! Ако е награда от някое шоу, ще си взема нещо материално, хем за спомен, хем да ми влезе в употреба, не върви да ги изям и изпия, сантиментална съм. Ако са от някой от семейството ми, изкарани с много пот на чело, не бих приела че бих могла да ги пръсна за глупости, ще ги заделя настрана докато реша какво да ги направя, практична съм.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия