Противозачатъчни

  • 894
  • 8
  Здравейте, искам да попитам за следното нещо: Вземам Жанин за първи месец, но от него имам кафеникаво течение, което не ми е приято.Знам, че е нормално в началото да се появи и изчезва след време, но не ми е приятно.Въпросът ми е дали мога като свърша тази опаковка след 7 дневната пауза да започна да пия Ясмин,или не е хубаво така да се сменят хапчетата.
Пила съм Ясмин и с тях не съм имала такива проблеми.
Виж целия пост
# 1
И на мен ми се е случвало и след консултация с док сменихме лекарствата  Peace
Виж целия пост
# 2
Консултирай се с лекар, това не са бонбони все пак - днес ми се яде шоколадов, утре карамел Naughty
Щом Ясмина ти действат по-добре не виждам смисъл да си тормозиш организма.
Виж целия пост
# 3
Аз пия в момента Жанин.И при мен се получи това течение,за което говориш,но след паузата продължавам да го пия и сега нямам такива проблеми Peace
Виж целия пост
# 4
Консултирай се с лекар, това не са бонбони все пак - днес ми се яде шоколадов, утре карамел Naughty
Щом Ясмина ти действат по-добре не виждам смисъл да си тормозиш организма.
Peace
Виж целия пост
# 5
Може - няма проблем.
 то на ясмина си пише точно как се преминава от него на други хапчета и обратно.

НО нямаш гаранция, че няма да имаш пак такова зацапване.

Аз лично имам на първата опаковка Ясмин(след почивка) иначе не.
Виж целия пост
# 6
Извинявай ,но кой ти ги предписва противозачатъчните ?! От това което си написала на мен ми изглежда ,че сама решаваш какво и кога да пиеш. С хапчетата не се прави така,това наистина не са бонбони.Антибебе се предписва само от лекар ! Те са много индивидуални и лекарят според хормоналното ти ниво определя какво да пиеш!
Виж целия пост
# 7
Може няма проблем аз така ги смених като пиех хапчета ,но след консулатация с лекарката ми разбира се  Peace
Виж целия пост
# 8
Наистина не е добра идея да си предписваш сама противозачатъчни. Пила съм Ясмин и от него имах зацапване 2-3 месеца. Преди тях бях на Логест и имаха още повече странични ефекти.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия