секцио в торакс?

  • 963
  • 3
здравейте бъдещи и настоящи мамета!
искам да попитам тези,които са раждали секцио в клиника торакс или са чували мнения за там,да ме ориентирате добър избор ли е тази клиника?и ако може по-подробно..персоналът учтив ли е,докторите професионалисти ли са,как минава самата операция-с пълна упойка ли е или не,колко дни е престоят,бебето седи ли при майката в стаята или е в отделно отделение,позволени ли са целодневни посещения,може ли да се уреди близък да нощува при родилката,в стаята по една родилка ли е или по колко?въобще..ако може подробно да ми обясните как са нещата там.. Mr. Greenще съм ви благодарна!аа,и един въпрос-болките след секцио силни ли са или все пак се търпят? Rolling Eyes
поздрави!!!
Виж целия пост
# 1
Аз родих там преди 2 години. Изключително съм доволна. Нищо лошо не мога да кажа. Персоналът беше много учтив, упойката имаш право да избереш сама каква, престоят ни беше три дневен, на четвъртия ден по обяд ни изписаха. Бебето е непосредствено след раждането с майката. Аз още преди да влезна за раждане, бях казала на администрацията, че искам самостоятелна стая. В стаята има още едно легло, където мъжът ми, понеже не сме от Пловдив си нощуваше. Храна се осигурява и то страхотна както за родилката, така и за придружаващия. Таткото присъства на раждането без допълнително заплащане. Допълнително заплащане има за престой на придружителя, ако не се лъжа беше по 50 лв на нощувка.
От болките въобще не се плаши, всичко мина като песен.
Голямо удобство е, че грижите за бебето се прилагат пред теб, т.е. спокойно се научаваш как се къпе, преоблича и въобще обгрижва едно бебе.
Това е, което се сещам сега. Успех и леко раждане!
Виж целия пост
# 2
veni9 е отговорила много изчерпателно.
Аз се присъединявам към нейното мнение,мога да добавя само за видеозаснемането,което предлагат там-около 40 минутно филмче с най-хубавите моменти от престоят ти в клиниката/то лоши май няма/.Тази услуга която май само в Торакс предлагат,поне аз не съм чувала за друг родилен дом,струва 30 лева.
За болките не се притеснявай,те са  напълно търпими.
Целодневни посещения не са позволени/все пак това е родилно отделение/,има определени часове за свиждане,ако не се лъжа от 11 до 12 и от 17 до 18.Но пък на кафето,което е на последния етаж ти можеш да приемаш близки и познати през целия ден.
Торакс е наистина много добър избор.
Лека бременност и леко раждане!
Виж целия пост
# 3
Аз ще раждам в Торакс,но нормално. 6 познати миналата година родиха там. До колкото разбрах от едната,упойката за секцио ти я избираш-дали да е епидурална или пълна упойка. А обслужването е на ниво,нищо не си носиш,освен гребен,четка за зъби и паста за зъби. Ако носиш чехли,нощница и такива неща ще ти ги върнат ,защото техните са стерилни. Храната си я избираш по меню. Бебето стои при теб ако поискаш по цял ден,учат те да кърмиш,да сменяш памперси,да къпеш бебето. До леглото има телефон ако не се чувстваш добре да се обадиш на дежурния и до минути е при теб. Ако искаш бащата може да спи при теб (ако не са заети всички легла в клиниката),сумата последно беше 50 лв. с включена храна по меню. Пропуснах да спомена че за бебето искат дрехи само за изписването,там си имат собствени дрехи,шишета,храна (ако нямаш кърма). Условията ме устройват за парите които искат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия