Как приготвяте кашата на вън?

  • 1 691
  • 24
Здравейте, вече се затопли и почти цял ден сме на вън, но все още не мога да измисля как да давам кашата за следобедното хранене  newsm78 За това тия дни карам на плодови пюрета със сметана или купени каши в бурканчета, а имам два вида у нас, които приготвям.
Моля, по-опитните да ме светнат, че нещо не мога да се сетя как да приготвям тая каша като сме на вън, а на инструкциите пише, че в рамките на половин час трябва да се даде.
Виж целия пост
# 1
Когато сме навън не давам от прахообразните каши. Не е фатално да не дадеш понякога, а и ти си написала, че заместваш с тези от бурканче и плодово пюре - аз също процедирам така. Но аз давам прахообразните каши към 17:30-18:00, така че в повечето случаи тогава вече сме се прибрали от разходки! Peace
Виж целия пост
# 2
Никак  Simple Smile Не давам навън каша, сложна работа ще да е  Grinning
Виж целия пост
# 3
Ползвам каша в бурканче. Случвало се е да правя кашата навън - тогава ти трябват вода в термос, аз ползвах контейнер на Авент с количеството каша (съдът е напълно сух). Разрездаш с  вода и готово.
Виж целия пост
# 4
Ползвам каша в бурканче. Случвало се е да правя кашата навън - тогава ти трябват вода в термос, аз ползвах контейнер на Авент с количеството каша (съдът е напълно сух). Разрездаш с  вода и готово.
И аз имах не повече от два такива опита и на финала просто се отказах. При положение, че има каши в бурканчета, плодови дуети, йогурти и пр. готови закуски, не се занимавай да мъкнеш термоси, контейнери и пр. посуда ooooh!.
Виж целия пост
# 5
Аз слагах в 1 шише за хранене топлата вода в термобокс и кутията с кашата отделно. После в 1 бурканче от пюре сипвам водата, слагам кашата, бъркам, храня с пластмасова лъжица и после хвърлям. Това е  Laughing
Виж целия пост
# 6
Ако е наред каша да яде,хапва я вкъщи...не ми се разснасят термоси и т.н.
Виж целия пост
# 7
Ако задължително трябва да яде каша, най-лесно е да купиш готова в бурканче.
Виж целия пост
# 8
Ползвам каша в бурканче. Случвало се е да правя кашата навън - тогава ти трябват вода в термос, аз ползвах контейнер на Авент с количеството каша (съдът е напълно сух). Разрездаш с  вода и готово.
И аз имах не повече от два такива опита и на финала просто се отказах. При положение, че има каши в бурканчета, плодови дуети, йогурти и пр. готови закуски, не се занимавай да мъкнеш термоси, контейнери и пр. посуда ooooh!.

Това беше, докато открия кашите в бурканче! Mr. Green Peace
Виж целия пост
# 9
купувам си 0.5мл.Девин розова,отивам в някое заведение и моля да ми стоплят водата,слагам кашата и готово.Каша,лъжица и чаша за кашата държах винаги отдолу в пликче.По-евтино ми излизаше определено.А каша в бурканче е ял вкъщи
Виж целия пост
# 10
Когато се налага да хапне навън винаги купувам каши в бурканче.Много е удобно.
Виж целия пост
# 11
Ако държиш да даваш прахообразни каши можеш да процедираш както е писала ЛУРДЕС.Аз лично навън каша не съм приготвяла.Просто я давам в 09:30 - 10:00 часа и излизаме навън.
Виж целия пост
# 12
На мен пък ми е много удобно. Приготвям гореща вода в шише за АМ, вземам кутията с кашата и излизаме. Когато стане време за хранене, водата вече е поизстинала, сипвам кашата и храня. Долу-горе по същия начин процедирам, когато давам АМ на разходка.
Виж целия пост
# 13
Никога не съм давала каша на вън Thinking
Приготвяй си вода в термус Peace
Виж целия пост
# 14
След един неуспешен опит- втечнена каша, давах само готова от буркан.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия