Къпане след ваксина

  • 22 900
  • 37
Мами кажете какви могат да бъдат последствията ако бебето се изкъпе след ваксинация. Така се случи при нас-попогешка и сега сме хремави...на това ли се дължи?
Виж целия пост
# 1
Не мисля, лично аз винаги съм къпала детето след имунизация. Проблеми не съм имала, но най-добре се консултирай с лекар.
Виж целия пост
# 2
Няма проблеми да се къпе бебето след ваксина. Не е от това.
Виж целия пост
# 3
не аз също съм къпала дъщеря ми след ваксина и не сме имали проблеми не ми се вярва от това да имате хрема
Виж целия пост
# 4
Не мисля че е от това.И аз веднъж бях изключих,и изкъпах малкия.След като се осъзнах какво е станало,се обадих на детската лекарка и попитах дали има проблем.Отговори ми че препоръчват да не се къпе,за да не натискаш самото място на имунизацията.Нямаше никакви проблеми наистина.Хремата ви не е от това Wink
Виж целия пост
# 5
Препоръчва се да не се къпе бебето при ваксините, при които има опасност от вдигане на температура като странична реакция, за да не се претопли бебето от топлата вода и да се увеличи рискът от вдигане на Т.
Виж целия пост
# 6
Не мисля, че от това Ви е хремата, по-скоро може да вдигне Т.
Виж целия пост
# 7
Аз също съм къпала малката след ваксина и не е имало проблем.
Виж целия пост
# 8
Не, не е от ваксината. По-скоро е изстинало бебето.
Виж целия пост
# 9
Не е от ваксината,и аз съм къпала дъщеря ми след ваксини и не е имало проблем.
Виж целия пост
# 10
И след двете ваксини я къпахме,въпреки,че педиатърката каза,че не е желателно.
Не сме имали проблеми или последствия!  Peace
Виж целия пост
# 11
Разбира се, че няма връзка с къпането.

Правила съм го винаги, когато се е падал ден за къпане, никога не е имало последствия.
Виж целия пост
# 12
Не съм къпала по съвет на педиатъра. За всеки случай.
Виж целия пост
# 13
Не смятам че хремата е вследствие от ваксината. Случвало ми се е да къпя след ваксина и е нямало последствия.
Виж целия пост
# 14
След последното ДТК и аз я изкъпах и после се сетих Confused,ама нищо и нямаше.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия