Нормално ли е?

  • 2 298
  • 50
Здравейте момичета .Искам да попитам.На 4.03.09, посетих гинеколог и се оказа че съм бременна.При прегледа с ваг.екограф се видя плодно сакче 0.7мм.,в 4г.с но още беше рано за сърчице.лекарката каза ,че плодното сакче ми е по-малко .Сега съм ана преглед на 18.03.Странното е ,че нямам никакви симптоми ,не ми се гади не повръщам ,нищо не ме боли.Отначалото ми бяха подути и болезнени гърдите ,но всичко поотшума.Сега се чувствам ,като чели нищо ми няма .Чета по форумите за незазположението през първите три месеца и страшно много се притеснявам ,че нещо не е наред след като нямам никакви симптоми.
Направо ще полудея.КАжете нормално ли е това или да ходя по-раничко на лекар.

 Sad
Виж целия пост
# 1
Не е задължително да имаш неразположение през първите три месеца.
Аз и с двете бременности не съм имала никакви,нито повръщане,нито виене на свят-нищо.Успех.
Виж целия пост
# 2
Аз и през двете бременности се чувствах като теб!
Не ми е ставало лошо, и не съм повръщала!
А сърцето на бебчо може да се чуе, към края на шестата седмица.
Виж целия пост
# 3
Аз също не се чувствах различно в началото!
Не мисля че това е някакъв фактор!
Относно повръщането и т.н. при мен започна доста по-късно!
Мисля, че при всяка жена е индивидуално - така че според мен няма за какво да се притесняваш!
Стискам ти палци всичко да е о.к. newsm10  bouquet
Виж целия пост
# 4
И аз се присъединявам към другите .Не е задължително да ти се гади още в началото , при мен имаше неразположение около 3 месец и то без да повръщам. Успех и мисли позитивно всичко ще е ОК.  newsm10
Виж целия пост
# 5
Първо - честито! 
Изчакай си прегледа и не се тревожи излишно! Дано всичко да е наред, можеш само да се радваш на липсата на "признаци" и на това, че караш лека бременност. Аз първите месеци също по нищо друго не усещах, че съм бременна, освен по значително порастналите гърди.
Успокой се, мисли позитивно и чакам другата седмица да пишеш хубави новини!  Hug
Виж целия пост
# 6
Е, за съжаление притеснението е част от целия процес.
Аз съм от тези, при които типичните "екстри" от типа на гадене, повръщане и т.н. липсваха. Има и доста други такива жени, съдейки по написаното във форумите.
На този етап те съветвам да се успокоиш доколкото можеш, да се разсейваш по всички възможни начини и просто да вярваш, че нещата ще се получат.
Стискам палци!   bouquet
Виж целия пост
# 7
И с двата пъти с нищо не усещах, че съм бременна- нито гадене, нито болки в гърдите....
Дано всичко е наред! Peace
Виж целия пост
# 8
Въобще не се притеснявай, че не ти е лошо, по-скоро трябва да се радваш! При мен неразположенията започнаха доста по-късно, към средата на втория и през третия месец, но без повръщане, само сутрешно гадене! Успокой се и се наслаждвай на това прекрасно изживяване! Лека и успешна бременност! Peace
Виж целия пост
# 9
Нормално е както да ти е лошо,така и обратното.
Честита бременност  bouquet
Виж целия пост
# 10
Честито и от мен! При мен също нямаше гадене.
Виж целия пост
# 11
Дано да се чувстваш добре през цялата си бременност! Честито! Могат да се появаят тези симптоми, все пак си в началото.
Виж целия пост
# 12
И на мен нищо ми нямаше, само по едно време но седмица-две селд остановяването беше като мн ме боляха гърдите и после месеци наред ужасно ми се спеше......
Иначе...не знам защо да е малко  и моето беше толкова като го видяха, а бях 1 седмица със закъснение и чесно казано никой не е кавал, че нещо не е в ред с размера.... Wink

Честито и леко бременеене до края Simple Smile
Виж целия пост
# 13
Разбира се, че е нормално. Аз също нямах абсолютно никакви симптоми. Това с малко плодно сакче толкова рано да се определи не ми се струва много възможно  Wink
И за сърдечен пулс е рано  Peace
Не се притеснявай  Hug
Виж целия пост
# 14
Нормално е и още как.Не се притеснявай,а се радвай..сигурно ще караш лека и безпроблемна бременност PraynigАз също минах много лека бременност-без гаден,без неразположения..дори не бе боляха и гърдите.
Честита бременност Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия