строителството и .......секса

  • 4 050
  • 47
Има ли жени,чиито съпрузи са строители и много им идва работата?А вследствие и спадане на либидото от умора?Та по темата?Колко пъти в седмицата го правите? newsm78
Виж целия пост
# 1
 Когато минавам покрай строеж, оттам винаги се подсвирква и подвиква- не само след мен,след всяка минала оттам жена...По това съдя,че на строителите либидото не само не спада от умора,ами напротив-прекалено повишено им е... Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Само че моят не виси по покривите и по сградите.Не говоря за грубо строителство.Тои работи във фирма,която все ояе довършва,но вътре!Все пак това не ви интересува!Развръзката на темата е друга?Въпроса също! Wink
Виж целия пост
# 3
Тои работи във фирма,която все ояе довършва,но вътре!
  Я пак?
Виж целия пост
# 4
И аз искам да понауча туй онуй...  Thinking
Виж целия пост
# 5
Еееее, хайде сега, само за строителите ли?
Баси дискриминацията.....)
Виж целия пост
# 6
Ще пресъздам по спомен една поговорка: " Изморен се изправя, окахърен - Не".
Виж целия пост
# 7
Знам, че за някой жени образа на майстора е секс фантазия, мен обаче не ме възбуждат мъже с такива професии. Не мога да отговоря по темата, нямам опит с такива, не е дискриминация, просто въпрос на вкус. Но мъж в гащеризон, омазан във вар и прочие ми е анти секс.  Confused
Виж целия пост
# 8
... Но мъж в гащеризон, омазан във вар и прочие ми е анти секс.  Confused
... и с мазоли по ръцете???  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 9
... Но мъж в гащеризон, омазан във вар и прочие ми е анти секс.  Confused
... и с мазоли по ръцете???  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

И масло също, но да не намесвам автомонтьорите и тях.  Mr. Green
Виж целия пост
# 10
... Но мъж в гащеризон, омазан във вар и прочие ми е анти секс.  Confused
... и с мазоли по ръцете???  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

И масло също, но да не намесвам автомонтьорите и тях.  Mr. Green
Ще замирише на дискриминация, недей!!!
Аз съм чувала, че колкото по-нагоре са в стълбицата, толкова по-зле са в леглото - за мъжете, де... Whistling Whistling Whistling Whistling
Виж целия пост
# 11
... Но мъж в гащеризон, омазан във вар и прочие ми е анти секс.  Confused
... и с мазоли по ръцете???  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

И масло също, но да не намесвам автомонтьорите и тях.  Mr. Green

Ееее, ама сте несхватливи  Wink. Жената не е казала, че го посещава на работното място дибидюс под тренча. Пък дали там не и е грешката!?  newsm78
Виж целия пост
# 12
Ще замирише на дискриминация, недей!!!
Аз съм чувала, че колкото по-нагоре са в стълбицата, толкова по-зле са в леглото - за мъжете, де... Whistling Whistling Whistling Whistling

Интелигентните са по големи мръсници в леглото. Демек по добри от моя гледна точка, ама не ме питай от де знам.  Sunglasses
Виж целия пост
# 13
Майсторе, майсторе,душата моя те зове.
Кажи що й стори, сърце що ме боли,
майсторе, майсторе?
Виж целия пост
# 14
Ще замирише на дискриминация, недей!!!
Аз съм чувала, че колкото по-нагоре са в стълбицата, толкова по-зле са в леглото - за мъжете, де... Whistling Whistling Whistling Whistling

Интелигентните са по големи мръсници в леглото. Демек по добри от моя гледна точка, ама не ме питай от де знам.  Sunglasses

Не те питам, Wink ама чувала съм, че колкото повече време отделят да се въртят на стола, толкоз по зле за потенцията... Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
 Пък и не е задължително да си твърде интелигентен за да си горе... може да са те турнали...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия