Не зная дали да се похваля или не

  • 2 204
  • 35
Добро утро и от мен, момичета! Пожелавам ви само хубави емоции тази седмица и много  EFP! Дано и дъжда да спре вече, много се напатиха хорицата, много, много вода...

Незная дали да се похваля или не. Тази сутрин имам втора леееека чертичка.
Виж целия пост
# 1
Бледа, ама я има Wink Хайде едно неофициално ЧЕСТИТО!  bouquet Като го потвърди лекар, тогава голямата честитка Grinning
Виж целия пост
# 2
Ти обаче наистина не се задържа дълго тук Mr. Green Супер новинка за новата седмица Flutter
Виж целия пост
# 3
Честита втора чертичка! Утре да е по-плътна!!! И лека бременност! Желая ти още едно такова сладко детенце  bouquet
Виж целия пост
# 4
michel,  стискам ти палчета тез дни да видиш една дебелаааа втора чертичка! и 9 месеца да те посещава лелята, а след това - пухкав бебешор!   Hug
Виж целия пост
# 5
Ти обаче наистина не се задържа дълго тук Mr. Green

Определено! Браво на теб (и на таткото  Flutter) и дано чертичката се задържи 9 месеца  Sunglasses
Виж целия пост
# 6
Похвали се, похвали!!! Има защо. Дано скоро да видиш по- плътна втора черничка, а след 9 месеца да вдиш едно сладко бебче.
Виж целия пост
# 7
Честито и от мен!
Виж целия пост
# 8
Ами ако не знаеш дали да се похвалиш, ние няма да знаем дали да ти честитим Laughing Шегичка.

Ай стискаме сега палци и докторчето да се изкаже положително и че всичко е наред. fingerscrossed
Виж целия пост
# 9
А дано!А дано! Стискам Палцииииии:-)))
Виж целия пост
# 10
Страхотна новинка за началото на седмицата ! Честито и от мен, леко бременеене preggo да повличаш крак сега и ние да се хвалим скоро с  EFP
Виж целия пост
# 11
Честита ви чертичка!Мноко сладко бебе след 9 месеца,повличай крак ,сега вече никакви диети!:love:
Виж целия пост
# 12
Честито Мишел, радвам се много 4е запо4ваш седмицата щастлива.Лека бременност и 4акаме здраво и красиво бебе през април, нали така?  Heart Eyes
Виж целия пост
# 13
Ами, ако всичко е наред и тази блееееда, блеееда чертичка се окаже пухкаво, розово бебче трябва да се роди на 15 април, естествено ако съм изчислила правилно.
Много ви благодаря за пожеланията, но аз още не смея да се радвам, утре ще повторя теста.
Виж целия пост
# 14
Честито! Желая ти също толкова сладурско бебе като Ема!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия