Отказано ин витро поради възраст

  • 1 828
  • 9
Здравейте момичета,

Моля ви да ми отговорите на следния въпрос - има ли жени, на които в клиника е било отказано инвитро лечение  единствено поради надвишаване на възрастта по наредба 28?

ако вашият случай е такъв, моля - напишете в тази тема или ми пишете на ЛС. Опитвам се да разБера има ли реално такъв проблем и ако да - да направим нещо

поздрави на всички
Виж целия пост
# 1
В наредбата има ли текст който посочва възрастта ?
Виж целия пост
# 2
Има за ин-витро е 43 години , за инсе е малко повече  ooooh!
Виж целия пост
# 3
A защо трабва да има възрастова граница?Това е глупаво.
Виж целия пост
# 4
То излиза че трябва да се пише писмо до комисията по дискриминация. След като жена на 45г. може да има МЦ, доминантен фоликул, овулация и т.н. и може да забременее и да ражда деца спонтанно. Защо за асистираната репродукция да е забранено.  newsm78
Виж целия пост
# 5
Да, точно това е целта на темата. Да се предприемат някакви действия за промяна на тези текстове.
Виж целия пост
# 6
Аз съм в момента в процедура и съм на границата.Не знам какъв ще е резултата,но след юни вече ставам на 43.НИКОЙ В КЛИНИКАТА ДОРИ НЕ МИ Е ЗАГАТНАЛ ЗА ТОВА
Виж целия пост
# 7
Само не искам да се плашите...

 !lina , извинения към теб мила.

Работата е там, че въпросната наредба не е много ясна (на юристите  Wink имам предвид). Искаме да разберем има ли реален проблем или не.
Виж целия пост
# 8
Ако процедурата е от спонсорство от държавата, мисля, че трябва да спазват наредбата. Но ако си платиш от джоба май хич няма да те питат на колко години си, ако ще и на 100.
В Зачятие бяха повдигнали въпроса, но мисля, че срока за промяна на текстове в наредба и правилник мина.
Какво могат да направят шепа отчаяни жени, срещу нехайството на държавата?!?
Виж целия пост
# 9
могат да обжалват наредбата
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия