Защо жените си падат по "лоши" момчета?

  • 8 044
  • 159
Е хайде, нека си полафим "защо жените харесват лоши момчета с готини г.зета"  Simple Smile
може би защото всички други жени ще ги забележат с какъв мъж са или просто "ей така"
Виж целия пост
# 1
   Амиии...от тях лъха на тестостерон Wink. Всичко е чиста химия , но допускам и че реномето за пред хората е важно.
Виж целия пост
# 2
Дефинирай "лоши момчета", моля.
Вин Дизел? На мотор , при това?
Колин Фарел?

Така е прекалено обобщено. Нямам критерий, за да каже дали си падам или не. Whistling
Виж целия пост
# 3
Никога не съм си падала по лоши момчета newsm78
Виж целия пост
# 4
Защото са кучки.
Виж целия пост
# 5
Еволюция - гените на "лошото момче", но грижовността на "доброто". Преди много години имаше едно заглавие "момичетата харесват лоши момчета, но се омъжват за зъболекари".
Виж целия пост
# 6
Тия кавички нещо ме объркват. Върху кое да мъдрувам сега? Върху „лоши” момчета” или върху „лоши момчета”?
Виж целия пост
# 7
Никога не съм си падала по лоши момчета

И аз  Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Лошото момче е обобщаващо понятие. Май може и без кавички.
Виж целия пост
# 9
Може би имаш предвид тинейджърките и то не всички? Laughing
Виж целия пост
# 10
От лошите момчета бягам като дявол от тамян. Laughing
Виж целия пост
# 11
Аз не си падам. 
Но първото ми гадже беше страшилището на училището  Simple Smile.  Беше изключително интересен, затова си паднах.  Simple Smile
Виж целия пост
# 12
Падам си по такъв тип мъже, въпреки че определението ви за "лошо" момче не ми е ясно  Laughing. По-скоро лошо, като излъчване.
Първото ми сериозно гадже беше "лошо" момче по всяко определение, пък аз "добро" момиче, мъжа ми само на външен вид го докарва "лошото".  Защо си падам по такива мъже? - Имат мъжествено излъчване, излъчват увереност и сила, погледа им е убийствен Mr. Green химия си е. Майка ми го отдава на зодията ми  Laughing и цял живот се опитва да ме обгражда с добри момчета. Неуспешно.
Виж целия пост
# 13
Никога не съм си падала по лоши момчета

И аз  Simple Smile

Станахме три. Wink
Виж целия пост
# 14
Падах си навремето. Вече не.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия