Препоръчайте ми специалист за проблем със скалпа на главата!

  • 4 651
  • 15
МОля, да ми препоръчате специалист за проблеми със скалпа на главата. беля се като гущер на моменти, не помагат препарати за пърхот, сапун бебе също и вече не знам къде да отида да ми се изпише адекватното лечение. има моменти, в които така ме сърби главата, че не се понасям, особено след употреба на лак или пяна за коса, даже и след фризьор. може да ми изпращате координати и съвети, ако някой си е решил подобен проблем и на ЛС.
благодаря предварително.
Виж целия пост
# 1
Майка ми от 2-3месеца е така и ходи на дерматолог,който и изписа 1плик мазала.Довечера ще я питам и ще ти кажа със какво се маже.Ти от София ли си за да ти пратя и координатите на лекаря,ако искаш.
Виж целия пост
# 2
от софия съм. благодаря на включилите се.  Hug
Виж целия пост
# 3
На дерматолог ходила ли си?
Виж целия пост
# 4
volleyball,извинявай но не можах тази вечер да се видя със майка ми.Надявам се ,че утре ще успея да ти пиша със резултати вече.
Виж целия пост
# 5
volleyball,извинявай но не можах тази вечер да се видя със майка ми.Надявам се ,че утре ще успея да ти пиша със резултати вече.
когато успееш, ще съм благодарна. Hug
Виж целия пост
# 6
На дерматолог ходила ли си?

Тя не иска да ходи на дерматолог. Иска някой да и каже някакво си там лекарство, пък дали е подходящо точно за нея, няма значение.
Дано накрая не стигне дотам проблемът да се разреши само чрез скалпиране...  Whistling
Виж целия пост
# 7
На дерматолог ходила ли си?

Тя не иска да ходи на дерматолог. Иска някой да и каже някакво си там лекарство, пък дали е подходящо точно за нея, няма значение.
Дано накрая не стигне дотам проблемът да се разреши само чрез скалпиране...  Whistling

 Joy hahaha

Така. Не ти ли е стигнало до мозъка, че вероятно кожата на главата ти е доста чувствителна и как можеш да продължиш използването на пяни, лакове и т.н.? Използвай единствено хипоалергенни препарати за измиване и никакви други химии!
Трябва и на дерматолог да отидеш, за да ти предпише някакво лечение, което да ти успокои кожата.
Виж целия пост
# 8
МОля, да ми препоръчате специалист за проблеми със скалпа на главата.
Д-р Росица Йорданова, дерматолог е. Кабинетът й се намира в София, на ул. Н.Рилски, входа след фр.салон Визаж, на първия етаж.
Виж целия пост
# 9
Преди малко ходих до  майка ми и я попитах за нейните мазила,но за съжаление се оказа ,че е изхвърлила всичко.Миналата седмица нещо е побесняла от това,че няма никакъв резултат от толкова боклуци и ги е пратила във коша.А беше дала над 150лв. за 1-2 месеца ooooh!,сега са и казали да си вземе бебешки шампоан и във него да сложи един блистер натрошен на прах нистатин.Преди къпане се разклаща и със този шампоан се къпеш,утре имам задача да набавя материалите за тази смес.
Виж целия пост
# 10
Съжалявам,че само те излъгах,но нямах представа ,че ги е изхвърлила.
Ако те интересува ще я питам дали пази телефона на доктора при който ходи.
Виж целия пост
# 11
Виждам, че включват хора да си губят времето, визирам Как` Сийка и Estellia .  Whistling  Виждам, че не се чете а просто включване за спам и ъкъл.  ooooh!  #Cussing out Учудена съм , че темата е да потърся координати на добър специалист, защото ми е писнало от биснезмени, при които с много скъпи лекарства се докарах до това положение. Не съм малоумна и много прецизно избирам продуктите, с които си мия главата.  Peace
Благодаря на тези котио са се включили на ЛС или тук със съвети и координати.
cecko05 , тази комбинация ме интересува и при възможност ще съм благодарна да ми я изпратиш, защото имам подобно съобщение и ще чаам точно какво да направя докато изчакам поредния си преглед при специалист.
Виж целия пост
# 12
Имах подобен проблем на твоя.Ходих на дерамтолог преди почти 5 години.Предписа ми медицинска козметика на La Roche Possay.
Преди известно време отново изникна този проблем и отново ползвах шампоан против пърхот и още един крем.При мен определно има ефект.
Стремя се да не ползвам лакове и пяни ,защото след това ме сърби главата.Така че ми е пределно ясно за какво става въпрос.
На всичкото отгоре съм с прекрасната комбинация мазни корени,сухи краища,просто чудо и приказ.
Виж целия пост
# 13
Проф. Иво Ботев, д-р Гриша Матеев и 2-та са в кожната клиника на МА
Виж целия пост
# 14
Ali&Meli моя случай е същия и вече съм в голяма  newsm78 какво следва. ще направя още  една консултация със специалист и ще видя какво следва.
vl ще опитам да се свържа с тях и да запиша час.  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия