често уриниране+смъдене+бебеправене

  • 6 931
  • 23
Здравейте,бебеправим от февруари Simple SmileНо от няколко дена имам проблем с уринирането-смъди ме и често ми се пишка.Днес ше ходя при личната,но искам да Ви попитам имала ли е някоя от вас подобен проблем?И дали има някаъква връзка с опитите за бебче?Успешма седмица на всички от мен Simple Smile
Виж целия пост
# 1
По-скоро ми прилича на цистит, но това ще го каже лекарката ти.
Виж целия пост
# 2
Ами и при мен се получи горе-долу същото... и аз си задавам същия въпрос.  Sad От това ,което намерих ,като информация излиза,че е възможно в самата сперма да има някакви бактерий ,от който да се предизвиква това смъдене ,възпаления свързани с по-често уриниране.  Thinking  Явно ,организма реагира по някакъв начин срещу "нашествениците"  Peace
Виж целия пост
# 3
Според мен определено трябва да те види лекар, защото ако това че организма ти не поняся 'нашествениците' ще трябва лечение, но да се надяваме че нямаш проблеми и скоро ще ни покажеш твоите 2 черти. Дръж ни в течение  Hug
Виж целия пост
# 4
да, най добре е да отидеш на лекар  Peace
Виж целия пост
# 5
Може и да е цистит,а може и да не е .
Консултация с лекар....  Hug И успех!!!
Виж целия пост
# 6
Здравейте момичета!
Аз съм новичка тук кандидат-мама Grinning
Бебеправим от скоро, последната ми М беше на 23.02.2009 и ми идва през 25 дни. Сега трябва да дойде на 20.03 и изпитвам ужас само при мисълта Shocked
Правих 2 теста за бременност все отрицателни (наи-вероятно е раничко за тест, но не мога да се удържа да не тествам) EFN
Нямам кой знае какви симптоми единственото, което ми прави впечатление е честото уриниране- водя си дневник и през последните 7 дни съм посещавала едното място средно по 8-9 пъти на ден, което си е нетипично за мен. Имам леко подуване на корема горе-долу като при мензис.
Някой имал ли е този симптом ва началото, става дума за първите 2 седмици?
Много благодаря и успех на всички мами!
Виж целия пост
# 7
Здравейте милички,лекарката предполага че е цистит в резултат на настинка и днес си пуснах изследвания.Утре ще са готови резултатите,но днес съм значително по-добре Simple SmileНо то пък не е една беля - сутринта забелязах 1 капчица не точно кръв ,а едно такова по-розово и до сега пък нищо,а трябва чак на 25 да ми дойде.
Виж целия пост
# 8
mimisl  ще стиспам палци изследванията ти да са хубави и утре като отидеш да си ги получаваш кажи на лекарката за тази капчица  Hug
perlichka11   мила твърде рано е за тестове, по добре не ги прави и не си внушавай нищо от сега защото разочарованието е отгомно/казвам го от опит Sad / а що се отнася за симптомите разгледай другите темички има много такива за ранните признаци. Надявам се до края на месеца да се похвалиш с 2 черти. Hug
Виж целия пост
# 9
Така е rene88!
Знам, че е твърде рано и чакането е побъркващо "неправене", ама е трудно  rotfImao
Много търпение и кураж момичета Hug
Виж целия пост
# 10
Здравейте милички,лекарката предполага че е цистит в резултат на настинка и днес си пуснах изследвания.Утре ще са готови резултатите,но днес съм значително по-добре Simple SmileНо то пък не е една беля - сутринта забелязах 1 капчица не точно кръв ,а едно такова по-розово и до сега пък нищо,а трябва чак на 25 да ми дойде.

Без да ти давам надежди, пусни си кръвен тест.
Виж целия пост
# 11
Здравейте милички,лекарката предполага че е цистит в резултат на настинка и днес си пуснах изследвания.Утре ще са готови резултатите,но днес съм значително по-добре Simple SmileНо то пък не е една беля - сутринта забелязах 1 капчица не точно кръв ,а едно такова по-розово и до сега пък нищо,а трябва чак на 25 да ми дойде.

При цистит се получава и прецапване , така че ако наистина имаш цистит може от това да имаш розово зацапване , също може и да е от имплантация на оплодената яйцеклетка , което искренно ти желая , но това няма как да се разбере на този етап . Изчакай закъснение и тогава тест  Peace
Виж целия пост
# 12
perlichka11  още малко ти остава да чакаш .Стискам палци !
mimisl аз съм имала цистит и е така , има зацапване , но и аз ти пожелавам да е от другото ! Дано изследванията ти са добри и бързо да се отървеш от него . Hug
Виж целия пост
# 13
Страшно много ви благодария за подкрепата! Сега ми е толкова нужна #Crazy
20.03 се спуска над мен като Дамоклев меч...Надежда още има baby_neutral
Стискам палци и на вас. Ха дано да ни тръгне на всички с по две розови чертички Simple Smile
Виж целия пост
# 14
подкрепям да ни тръгне на всички с две розови чертички,милички,аз също НЕ чакам на 21.03
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия