Как се държат/ха мъжете ви по време на бременност, а и след това?

  • 9 877
  • 99
Как се държат/ха мъжете ви по време на бременност, а и след това?
Как се държат през съвместния ви живот?
Почитат ли ви?
Влизат/ха ли ви в положение, че сте бременна и нямате сили за нищо или ви юркаха и само недоволстваха.
Ще съм ви благодарна да споделите   bouquet
Виж целия пост
# 1
С човека с когото живея от 4 години нямаме брак. Сега докато съм бременна е много мил (не че преди това не е бил,но сега е по различен),помага ми когато чистя,ходим да пазаруваме заедно,общо взето е грижовен. Аз имах проблем някъде към 2ри месец от бременността прокървих и се наложи да напусна работа за 1 месец,но той ми предложи до края на бременността да си остана в къщи (което малко ме учуди).Не мога да се оплача,даже когато без да искам кажа какво ми се яде,отива и ми купува. Преди да забременея пак ми е угаждал,но сравнително по малко, и сега се старае по малко да ме ядосва. Peace
Виж целия пост
# 2
Какъвто беше мъжът ми преди бременността(и двата пъти),такъв беше и по време на бременността,и след нея Peace.
Винаги е бил много внимателен,грижовен и винаги ми е помагал във всичко.

Влизат/ха ли ви в положение, че сте бременна и нямате сили за нищо или ви юркаха и само недоволстваха.
Досега не ми се е случвало да нямам сили за нищо поради бременността си(и двете протекоха нормално,без усложнения fingerscrossed),както и не съм демонстрирала такива състояния,само и само за да ме глези Rolling Eyes.
А за юркането и недоволстването-това в нашето семйство са непознати неща,както от негова страна,така и от моя.
Виж целия пост
# 3
Докато бях бременна мъжа ми ме гледаше като писано яйце,толкова се грижеше за мен,че чак на моменти ми ставаше гузно!
От както родих обаче... всичко върви назад!  ooooh!
Виж целия пост
# 4
С тази ми бременност мъжа ми много ми помага,за разлика от предната!Сега когато има възможност простира,чисти, води детето на разходка да мога да си почина малко от нея!
Виж целия пост
# 5
Не се е държал по-специално. Може би само в началото. Упрекваше ме на моменти, че го манипулирам с бременността си  33uu. Мисля, че не съм го правила умишлено. Без да искам може би Mr. Green.
Виж целия пост
# 6
Държа се като с бременна Laughing
И преди нея и след.. е един и същ Wink
Виж целия пост
# 7
Държа се добре. Беше внимателе, помагаше с каквото може, но и сега го прави.
А що се отнася до "юркането", не мисля че е допустимо в отношенията въобще, без значение дали има бременност или не.
Виж целия пост
# 8
Как се държат/ха мъжете ви по време на бременност, а и след това?В началото може би не осъзнаваше какво се случва и не се държеше различно, като почна да ми става голям корема много почна да ме глези.
Как се държат през съвместния ви живот? заедно сме от 10 години, винаги е бил изключително мил и нежен към мен. Уважаваме се и се обичаме.
Почитат ли ви? Определено.
Влизат/ха ли ви в положение, че сте бременна и нямате сили за нищо или ви юркаха и само недоволстваха. Никога не е недоволствал за нещо докато бях бременна, аз и не съм чакала на него имах лека бременност и си вършех всичко до последно. Но когато ми е било некомфортно е правел всичко сам без да се оплаква а за "юркане" и дума не може да става  Naughty
Виж целия пост
# 9
Много добре се държа. Съобразяваше се с всичко, което ми хрумне. И сега е така. Всъщност винаги е било така.
Виж целия пост
# 10
Моят мъж отсъстваше от България и небеше до мен почти през цялата бременност.Сега обаче наваксва пропуснатото.
Виж целия пост
# 11
Никога не ме е юркал Naughty
Винаги се е държал много толерантно, за което съм му и мн благодарна  Heart Eyes
Виж целия пост
# 12
Винаги се е държал добре.
Виж целия пост
# 13
Не ме е глезил, но той си е такъв принципно.
Правил ми е неуместни забележки, както и се е случвало много пъти да не се съобразява с положението ми.
Но като гледам как всички мъже са перфектни, мили и грижовни и сми се иска да спра дотук и да не си сговням настроението.
Виж целия пост
# 14
И преди, и след еднакво - много ме щади, помага, въобще нямам думи. Heart Eyes Друг е въпросът, че аз вследствие на следродилната депресия си бях втълпила щуротии, че не вървят работите между нас.  Confused
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия