Подходящ грим за блондинки

  • 2 535
  • 12
Моля кажете си мнението за грима при блондинките. Какви червила може да се слагат, какви сенки, моливи ,руж... и т.н.  Laughing
Виж целия пост
# 1
Много е индивидуално. Зависи до колко обичаш да експериментираш с гримове, дали обичаш силен или по-ествествен грим.
И според мене трябва да носиш това, което на тебе ти харесва. Аз съм носила супер различни цветове..смятам, че ми отиват. Единствено не се харесвам във кафявата гама...и никога не купувам такива гримове
Виж целия пост
# 2
Всичко им отива на блондинките  Embarassed
Аз ползвам зелено,синьо,черно и комбинациите им с други цветове .Моите очи са зелени  Embarassed
Кафяв цвят и аз нямам ,само злато и то го комбинирам.
Виж целия пост
# 3
В грима по определящи по принцип са цвета на кожата и на очите - първо се съобразяваш с тях и след това с косата, дрехите и т.н. Peace
Виж целия пост
# 4
Напълно съм съгласна с Поничка. Peace
Аз се съобразявам най-вече с цвета на очите си и после с останалото...като цвят на кожата,косата и т.н. Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Всичко им отива на блондинките  Embarassed

  Stop Dа бе.
Виж целия пост
# 6
На почти всяка жена и отиват много различни видове грим..стига да се направят както трябва Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Аз се харесвам в розовата, сивата, бежово-кафявата гама, златни цветове (за сенки). Червила на мен не ми отиват особено, ползвам прозрачен гланц, понякога розовеникав. Естествена блондинка съм.
Виж целия пост
# 8
всичко си е индивидуално естествено...зависи  от тена от очите...не само цвета на косата.
аз съм фен  бежови и прасковени цветове ..както за сенки така и за червила....Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Подкрепям , че грима зависи от  цвета на очите - моите  са зелени - по скоро  са ми пъстри  с повече зелено. Аз обаче слагам и тъмнокафяв грим , преди време дори използвах и кафява  спирала за мигли.  Peace
Виж целия пост
# 10
Зависи с какви дрехи съм! Но по принцип  сиво,зелено,синьо,черно и кафяво. Аз съм със светло сини очи,но много се променят в зависимост какъв грим използвам. Кожата ми е светла.  А за червило най-често телесно или много светло розово. Тъмните нюанси ги избягвам,защото ме застаряват!  smile3502 newsm62
Виж целия пост
# 11
Моля кажете си мнението за грима при блондинките. Какви червила може да се слагат, какви сенки, моливи ,руж... и т.н.  Laughing
Много по-лесно ще е ако сложиш снимка.
Виж целия пост
# 12
аз пък наи се харесвам с грим в кафявата гама,..........някак си розово и русо ми бие на Барби/не искам да обидя никои /
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия