Хм,странно........

  • 2 639
  • 31
Здравейте!!!  bouquetИскам да споделя нещо с вас и да ви помоля за помощ! Praynig От определено време на сам се усещам,че съм адски разсеяна Cry Нещо ми става-не слушам никой и нищо-ве4ер,когато се прибера от работа си споделяме с милото на кого как му е минал деня-той говори,а на мен в главата ми са проблемите на приятелките,проблемите в работата...всичко друго ,но не и това,което той казва.Не само с него,така съм и с другите.Започвам да се притеснявам,4е се тревожа с проблемите на хората,дори и на близките,а аз някак си не мога да се отпусна,не мисля за себе си(малко егоистично,но..),не мога  да си по4ина,все се тревожа за нещо и все чуждите проблеми са ми в главата. Shocked Малко объркано звучи,но искам малко спокойствие ве4е.А може би трябва да се посъветвам с психиатър?! newsm78 Някой ако има идея,ще му бъда благодарна! Hug
Виж целия пост
# 1
тия проблеми се разискват в здравния форум. особено що се отнася до психиатър... така че за там е темата...
идеята за психиатър не е никак лоша по принцип
Виж целия пост
# 2
Не ти трябва психиатър а почивка...Това е страс... Hug
Виж целия пост
# 3
По точно психолог,  психиатър е нужен за по сериозни отклонения. Не забравяй и пролетната умора  Tired
Виж целия пост
# 4
Ох, какво да ти кажа, познато ми е...аз имам чувството, че никой не взима думите ми насериозно, освен това ме гложди едно съмнение, че никога не успявам да завърша това, което съм започнал докрай. Ето наприемр наскоро ми се
Виж целия пост
# 5
Искаш да кажеш, че повече те вълнуват проблемите на приятелките ти, отколкото тези на мъжа ти (които са и твои щом сте семейство)?  Rolling Eyes
Да не става дума за проблеми на приятели, не на приятелки? И проблеми в работата - като някой готин колега например, що да не ти е в главата, вместо мрънкащото мило, което се жалва от тъпия си шеф,който и не му плаща според способностите.  Mr. Green
Разбираемо е, и аз бих си запушвала ушите при такова положение.  Laughing
Виж целия пост
# 6
А откъде разбираш за проблемите на близките, като не слушаш.
Виж целия пост
# 7
остави любовника.
Виж целия пост
# 8
Много дълга тая зима....
Виж целия пост
# 9
Тинко прим няма ефект. Нещо друго пробвай и сподели.
Разсеяност - не те вълнуват проблемите им, а ти прехвърчат през главата.

Seltakis сериозно приемам думите ти. Пиши. Пиши. Пиши.
Виж целия пост
# 10
Има успокоителен чай, пий си вечер по едно чайче с мед.
Психолог и психотерапевт винаги трябва да са преди психиатрите.
Виж целия пост
# 11
Стрес.

Neurobex помага.
Виж целия пост
# 12
Започни да говориш, не само да слушаш.
Виж целия пост
# 13
Много объркна дефиниция на проблема - никой не слушаш от приятелите си, а проблемите им са в главата ти.
Вземи си малко отпуск  Peace.
Виж целия пост
# 14
 Thinking
Имам някакъв спомен, че авторката е на 18 г. (да ме извинява, ако бъркам, не е нарочно, а и съм малко разсеяна напоследък  Wink)

По темата - Съсредоточаване му е майката! Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия