Връзката между изневярата и зодията !

  • 21 306
  • 164
Не знам дали е съвпадение ,но ми направи много силно впечатление ,че при хора от зодия Водолей честотата е по-голяма ! Затова питам и вас ,ако има такива  на който партньорите са им изневерили нека маркират зодията !
Виж целия пост
# 1
Изневери ми зодия Телец (разви се в системен рецидив  Mr. Green)...
Виж целия пост
# 2
 smile3521
Виж целия пост
# 3
Не знам за изневеряващите, но ми е направило впечатление че познатите ми мъже лъвове са много верни на половинките си.
Виж целия пост
# 4
Не знам за изневеряващите, но ми е направило впечатление че познатите ми мъже лъвове са много верни на половинките си.

Абе и аз си мислех,че скорпионите сме верни,ама гледам вече е наградена...ще видим как ще се развие анкетата  Crossing Arms

п.с.
големи мискини ще вземат да се извъдят тези Водо(ПОД)леи
Виж целия пост
# 5
Чувала съм , че представителите на зодия Телец изневерявали доста, но аз и половинката не сме от изневеряващите, разбира се.
Виж целия пост
# 6
Имах две гаджета Риби, и двете изневеряваха.И моя приятелка ходеше с Риба,същата история.За мен Рибите са от неверните зодии.
Мъжете Раци също.
Виж целия пост
# 7
Преди години имах едно гадже Дева което все още държи рекорда.
Виж целия пост
# 8
Не знам за изневеряващите, но ми е направило впечатление че познатите ми мъже лъвове са много верни на половинките си.
Това и аз съм го забелязала.
Изневерявал ми е екземпляр от зодия везни.
Виж целия пост
# 9
Значи следващият път ще търся Лъв ! И анкетата го показва ,за сега !
Виж целия пост
# 10
И стрелците не са за изхвърляне  Wink
Виж целия пост
# 11
И стрелците не са за изхвърляне  Wink

АаааАаа,аз познавам един,който въобще не е света вода ненапита... Laughing (не ми е бил гадже)
Виж целия пост
# 12
 Twisted Evil

Сссссскорпион..
И двата пъти.. Twisted Evil #2gunfire
Виж целия пост
# 13
За пръв път чувам такова окачествяване за водолейте, пък и аз съм видна представителка на таз зодия  Crazy Няма връзка според мен.
Виж целия пост
# 14
Е,аз мисля,че няма никаква връзка зодията с изневеряването.
Но за протокола - Лъв и Стрелец изпитани от мен не са изневеряващи. Peace
В моите случаи....в други може и да са  #2gunfire
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия