Уроци по пиано

  • 2 032
  • 10
Мисля да давам голямата си дъщеря на пиано евентуално от есента - някакви идеи?
Виж целия пост
# 1
Пробвай по читалищата - все още ги има тук-таме и там предлагат всякакви "извънкласни" занятия.
И мен ме интересува темата - дъщеря ми ме врънка от миналата година да ходи на пиано или на балет, а аз все отлагам, по ред причини - една от които е че всичко което намерих ми е далече. Така че се записвам да следя - живеем в Хиподрума и градината ни е в квартала ...
Виж целия пост
# 2
Аз пък съм в "Младост". Иска ми се да е някаква добра школа, с традиции, да правят продукции, че да се свикват децата да се изявяват. Но има ли вече такива? newsm78
Виж целия пост
# 3
да читалищата са много добра школа,но само където има такива занимания.
в благовеградското такова има дългогодишни традици както с пианото, така и с китара, мандола,мандолина, школи по пеене.
потърси в читалищата,тъй като там поне наистина ще обърнат внимание на музикалността на детето,а няма просто да си палщаш курсове(тук поне са безплатни)
Виж целия пост
# 4
Аз пък съм в "Младост". Иска ми се да е някаква добра школа, с традиции, да правят продукции, че да се свикват децата да се изявяват. Но има ли вече такива? newsm78
Клер аз не мога да помогна с идея,защото и аз преди няколко дни пуснах същата тема.Ние обаче сме в Люлин и не можем с теб да обменим инфо.Само да кажа по темета,че в читалищата наистина са добри школи,проблема при нас е ,че в 2-ве читалища на мен ми отказаха,защото нямали свободни часове.Явно наплива е голям и вероятно аз от сега ще запиша Таня за септември(ако може така,разбира се)
Поздрави
Виж целия пост
# 5
Значи да побързам да отварям нова в Люлин  Mr. Green Ей това,няма къде да се развиват децата спокойно.......
Виж целия пост
# 6
Значи да побързам да отварям нова в Люлин  Mr. Green Ей това,няма къде да се развиват децата спокойно.......
Малко спам в темата,Клер извинявай.
Ама наистина е така и да имат желание децата все няма къде.Исках да я водя на логопед(за по чист говор) е не намерих.Иска детето на пиано-няма къде.
Хайде ronkis открии нещо за децата в Люлин и те искат да се образоват. Wink
Виж целия пост
# 7
Проверете всички читалища наблизо. Все някъде ще намерите.
Виж целия пост
# 8
Клер, в нашето читалище на Оборище има пиано, доколкото знам имат и изяви, но сина там съм го записала на китара, та за пианото не съм се интересувала в подробности. Но, мисля, че ще ти е неудобно като място. Мога просто да попитам даскалицата там къде има читава учителка в Младост, да препоръча нещо.
Виж целия пост
# 9
Синът ми ходи на пиано в местното читалище, но ние сме извън София.  Имам позната учителка, и брат ми и сестра ми ходиха при нея на уроци. Много бяхме доволни, много приятна жена и изключително добър преподавател. Единствената причина да не сме при нея е, че няма как да го водим до София за уроци.
Ако някой се интересува, пишете на лични!
Виж целия пост
# 10
Уроци по пиано в читалище "Петър Берон"

Госпожа Майа Райкова е фантастична, с изключителна школа получена  в Германия, Доктор по музика, и несъмнен педагогически талант,   дете или пораснало дете, ще бъдат обградени от лукса да учат музика!

Д.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия