ЗАБРАНЕНА ЛЮБОВ - 12!

  • 24 674
  • 439



















Виж целия пост
# 1
... следва продължение! Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Запис с пожелание редовно да ни пускат епизодите  Sunglasses
Виж целия пост
# 3
и по-малко да ни подвеждат!  Hug
Виж целия пост
# 4
АМИН!!!
Виж целия пост
# 5
Искам кажа на слаш ,че намерих facebook на Иван Юруков.Знам със сигурност ,че е той.Пише се Ivan Yurukov !Не знам дали го знаеш просто исках ти кажа!
Виж целия пост
# 6
Изгледах вчерашния епизод и с нетърпение чакам следващия.
Виж целия пост
# 7
Ники, благодаря за новата тема!   bouquet
Виж целия пост
# 8
are запис. пак е нямало епизодче ли?  Whistling
Виж целия пост
# 9
Запис и аз в новата темичка  bouquet
Виж целия пост
# 10
Искам кажа на слаш ,че намерих facebook на Иван Юруков.Знам със сигурност ,че е той.Пише се Ivan Yurukov !Не знам дали го знаеш просто исках ти кажа!
мерси, Malko_Slance
Да, той е;) Сложил си е снимка от театрлана постановка. Съвсем случайно го открих, ровейки за нова негова снимка в гугъл;)
Видя ли колко приятели има в списъка и само красиви жени. Къса ми се сърцето от ревност Embarassed

И, да се похваля: прочели са двете ми писма, където ги моля да променят часа на излъчване на Забранена любов. Дано стане!
Предлагам всеки да им напише писмо с това предложение. Иначе не виждам друго решение. Все така ще си продължат да се гаврят с нас.
Виж целия пост
# 11
Мдааа, работата върви към масови самоубийства заради някоя и друга отложена серия от сапунка! Mr. Green

Айде, сега изяжте ме с парцалите ако искате, ама момичета, съвсем сериозно ви моля - не си хабете нервите за глупости, никой не ви ги плаща! Нищо непоправимо не е станало!
Виж целия пост
# 12
аз и без това ги гледам със закъснение... не се ядосвайте толкова момичета  Hug
Виж целия пост
# 13
Обаче,чухте ли Ники Кънчев как се извини на феновете на "Забранена любов"?
Какво ли си  е казал човека: "Да не вземат да ме линчуват" smile3532
Виж целия пост
# 14
Искам си серията... smile3511
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия