Просветете ме малко в чалгата

  • 4 832
  • 98
Сериозно, много ще ви бъда благодарна малко да ми съдействате с имена и линкове къде малко да послушам.

Вече втора година не успявам да стигна до България и не искам да бъда в пълен шок,  поне да се подготвя
Виж целия пост
# 1
В какъв смисъл не успяваш да стигнеш до България ?
Виж целия пост
# 2
В буквалния - живея в чужбина, нямам възможност да гледам българска телевизия и наистина не успявам да се ориентирам
Виж целия пост
# 3
А защо конкретно чалгата те интересува?
А БГ телевизия има и он-лайн.
Виж целия пост
# 4
В youtube има всичко  Peace
Виж целия пост
# 5
Мисля, че преувеличаваш малко... чак пък такъв културен шок само от чалгата, та да е нужна подготовка... Потърси си някое чалга радио с онлайн излъчване и слушай, щом имаш духовна нужда.
Виж целия пост
# 6
Какво може да те шокира?За каква ориентация говориш?На изпит ли някакъв ще ходиш?То голям проблем твоето.
Преди две години пак си имаше чалга.
Единствено може да е излязла някоя нова звезда, те се роят направо, но не мога да ти помогна с имена.
Във ви бокс май има.
Виж целия пост
# 7
chumbi,
По принцип (не само във връзка с твоят въпрос) биха те разбрали само хора, които не са се прибирали дълго. Всички други мнения са чесане на клавиатура.  Peace

Аз си ходя често, но губя нишката за много неща. Понякога чета имена на, явно, известни личности, които на мен нищо не ми говорят.

Виж целия пост
# 8
В такива теми почвам да се чудя къде живея Laughing.

От Димитровград ли си?
Виж целия пост
# 9
Уф,  май  вече съжалявам че попитах - наистина не съм в час с чалгата, просто искам да ми подскажете имена, които да потърся в youtube или другаде.

Не познавам ни стари, ни нови звезди - последния път бях в България само за една седмица.

п.с. Защо пък точно от Димитровград?

Виж целия пост
# 10
Как защо - Димитровград е центъра на просветата!!! Ти гледай да не получиш шок като чуеш новите чалги, затова вземи поне Белослава или Любо да послушаш! Васко Найденов също ще ти се отрази добре! Peace
Виж целия пост
# 11
http://www.chalgatube.com/
Виж целия пост
# 12
Защото там е Меката на Пайнер.

Само не разбрах каква е целта на темата? Да провокираш конфликт или...?

В България чудесно може да си живее човек без да е запознат с последните подвизи на Цицислава или дискографията на Лепа Пена.
А ако те влече музиката и искаш да си тренираш танци за новите парчета- тубата, vbox , сайтовете на Пайнер, Нов фолк, Веселина, Романтика и т.н. КАкто и културните афиши на Биад, Син сити.
Виж целия пост
# 13
Всичките ми познати зад граница, които имат влечение към тази музика се информират редовно без местна помощ.
Не всички, които живеем тук сме подвластни и в течение на чалгата. Ти да не си представяш, че цялата нация се люлее върху бъчви?!

"Културен шок" за място, на което не си бил 2 години е много силна дума! Тук не е имало никое значимо събитие, което да промени държавата за подобна квалификация.
Виж целия пост
# 14

"Културен шок" за място, на което не си бил 2 години е много силна дума! Тук не е имало никое значимо събитие, което да промени държавата за подобна квалификация.

Била ли си извън страната за 2 години и след това да се върнеш за кратко? Ако "не", по-добре не коментирай...  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия