Крем4е за корем4е БЕБИНОС

  • 2 576
  • 23
Здравейте отново от мен мами.Искам да попитам някоя от вас ползвала ли е крем БЕБИНОС за колики?И какви са ви впе4атленията?И още един вьпрос,помага ли топлото вьрху корем4ето????Мерсиииии Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Ползвали сме, на Косьо му помагаше. Ако не помогне, поне със сигурност няма да навреди. Пробвай, лев и нещо беше, така че няма да те е яд, ако няма ефект.
Виж целия пост
# 2
Здравейте отново от мен мами.Искам да попитам някоя от вас ползвала ли е крем БЕБИНОС за колики?И какви са ви впе4атленията?И още един вьпрос,помага ли топлото вьрху корем4ето????Мерсиииии Simple Smile
Помага,аз слагах топъл компрес-продават ги в аптеката-торбичка пълна с гел
Виж целия пост
# 3
Кремчето помогна при Емма. Нищо друго не я успокояваше, а е много евтино. Действието е загряващо, така че и топло на корема би трябвало да помага.
Виж целия пост
# 4
И ние го ползвахме.Мисля,че имаше ефект Peace
Виж целия пост
# 5
При нас ефект нямаше.Давах капки Колийф.От тях бях много доволна.но опитай , това кремче поне не е много скъпо. Peace
Виж целия пост
# 6
И при нас няма ефект, ама всяко дете си е евентуално.Пробвай, както са ти казали кремчето не е скъпо Peace
Виж целия пост
# 7
И при нас кремчето нямаше ефект за разлика от капките Бебинос - само те помогнаха  Peace
Виж целия пост
# 8
Кремчето помогна при Емма. Нищо друго не я успокояваше, а е много евтино. Действието е загряващо, така че и топло на корема би трябвало да помага.
И мойта кукли4ка се казва Ема.Само да попитам,в листовката пише 4е се прилага на бебета над 5 седмица,а моита бебка е на 3 седмици.Незнам дали няма да навреди??????А такава грейка от днес и аз слагам.
Виж целия пост
# 9


 Това беше най-неефективното средство против колкики които опитахме.Нищо не помогна, 8 месеца си ги носеше Confused
Виж целия пост
# 10
И на моя не му помагаше кремчето,затоплянето сьс сешоар имаше ефект.
Виж целия пост
# 11
Ами ползвала съм го , дали е помогнало незнам ,защото давах и капки
Виж целия пост
# 12
Ползвах го, но не мисля, че помагаше. На нас май нищо не ми помагаше.
Виж целия пост
# 13
Бебинос беше единственото, което помагаше.
Виж целия пост
# 14
И на дъщеря ми Бебинос не и помогна.Затоплянето със сешоар и Колийф спасиха положението. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия