silni bolki v qi4nicite

  • 1 450
  • 20
Predi sedmica razbrah 4e sam bremenna no polu4avam silni bolki v qi4nicite normalno li e molqvi kajete mi?
Виж целия пост
# 1
А защо не се обадиш на лекаря си?Ако все още не си ходила на гинеколог,е време да го направиш.Аз не съм имала такива болки.
Нищо не разбрах от анкетата newsm78
Виж целия пост
# 2
Защо не се обадиш на гинекологът си за свое успокоение?Не разбирам анкетата за кокво е? newsm78   Моляте, пиши на кирилица!
Виж целия пост
# 3
Нещо не схванах защо има анкета!Да аз съм имала на датата която трябваше да ми идва,но ми казаха,че е нормално.
Виж целия пост
# 4
И аз не схванах анкетата Thinking. по принцип до към третия месец имах болки в яйчниците,но лекарката ми казваше,че можело.
Най добре отиди на лекар,не знам какво друго да те посъветвам.
Успех
Виж целия пост
# 5
Щом имаш силни болки се обърни към лекаря си, веднага. Не съм имала такива болки.
Виж целия пост
# 6
Трябва да се консултираш. Да не е извънматочна бременост  newsm78
Виж целия пост
# 7
Анкетата и аз не я разбрах Thinking
Имах такива болки,пиех Нош па.Но за по сигурно се консултирай с лекар.
Виж целия пост
# 8
Аз имах болки в началото, но чак пък силни не са били.По-скоро като менструални - в корема и кръста.
Както са ти казали - попитай гинеколога си.
Виж целия пост
# 9
Обади се на гинекологът ти. Анкетата не я разбрах.
Виж целия пост
# 10
Извиняваи те но се обарках с анкетата,да ходих на лекар каза ми 4е е нормално но болките са силни4ки и на моменти исках да видя дали някои е имал подобен проблем.Благодаря за отделеното време...............
Виж целия пост
# 11
Щом лекаря ти е казал,че всичко е наред не се притеснявай.
При мен бяха силни и то до края на 3-я месец.
Успех и лека бременност.
Виж целия пост
# 12
В началото имах режещи болки все едно ще ми идва цикъла но лекарката ми ми каза че е нормално.Консултирай се най добре с лекар защото при всеки е различно.
Виж целия пост
# 13
И в двата яйчника ли?
Виж целия пост
# 14
В началото на два пъти получих силни болки в яйчниците. Даже помислих, че всичко  приключило, бяха два поредни дни, за не-почвече от 10-15 мин, напомняше на предвещаващи цикъл. Доки ми обясни, че било от загнездването, били на два пъти, защото ми обясняваше нещо специфично, но забравих вече.
Дано при теб да е това.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия