Искам да ви попитам...

  • 1 716
  • 30
Здравейте момичета,аз съм нова тук прочетох много теми по този мой въпрос,но съм доста объркана,и така искам да ви попитам възможно ли е да съм бременна и кога най-рано е добре да се направи тест...Правихме с мъжа ми опит за бебче горе доло в деня на овулацията ми,два-три дена след него почувствах нещо като гъдел в областта на яйчниците което продалжи около ден...след това имах и още имам усещане в корема като тежест,гърдите ги усещам като буци и зърната ме болят при допир,а до лелката ми има още около 8 дена,а преди 6 дена горе-доло правихме опита...Благодаря предварително за отговорите ви....
Виж целия пост
# 1
искам да ви попитам възможно ли е да съм бременна и кога най-рано е добре да се направи тест...

Ама ти какво очакваш......някой да ти каже "да бременна си" или "не,не си бременна"Никой от форума не може да ти каже,не сме ясновидки,направи си тест за бременност и ще разбереш а той се прави долу-горе 10 дена след закъснението.Късмет
Виж целия пост
# 2
Наистина не можем да гадаем, но ще стискам палци да е това, което искаш.
Виж целия пост
# 3
Е, ˙·٠•●◊°•Сливница•°◊●•٠·˙ , ти сега направо разби момичето!  Laughing 10 дни след закъснение ми се виждат малко множко.
Anqq, изчакай си датата, на която трябва да ти дойде, и направи тест. Много е рано още да се каже каквото и да било. Възможно е да си бременна, възможно е и да не си. Никой тук не може да ти каже. Заповядай в седмичната тема, представи се, там ще можеш да споделиш вълненията си и повече момичета да ти отговорят:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=384187.0
Дано да е това, което искаш!
Виж целия пост
# 4
Може и да си бременна, а може и да не си. По добре изчакай закъснението на М и направи тест.
Пожелавам ти успех и дано е това, което искаш.
Виж целия пост
# 5
Много рано е да се каже.
Често ПМС са почти = на ранни симптоми на бременността.
Виж целия пост
# 6
Имплантацията се осъществява между 7-10 ден, след овулация.

....а преди 6 дена горе-доло правихме опита...
Вече можеш да си отговориш и сама на въпроса, нали? Wink
Виж целия пост
# 7
Твърде рано е, за каквито и да било симптоми. Тест можеш да направиш още на първия ден от закъснението на месечния цикъл.  Peace
Виж целия пост
# 8
Наистина не можем да гадаем, но ще стискам палци да е това, което искаш.

 Peace
Виж целия пост
# 9
Благодаря ви за отговорите,чесно казано нямам голямо търпение да чакам закъснението,но ще се наложи...Ужасно много искам бебче и май вече почнах да се вманиачавам на тази тема  Embarassed
Виж целия пост
# 10
Аз си направих тест след двудневно закъснение и отчете вярно Grinning На някои им отчита и преди датата на очакваната менструация, но това зависи от организма, както и от теста Wink Наистина ПМС много приличат на симптомите на ранна бременност, но аз ти стискам палци да не е ПМС... Grinning  bouquet
Виж целия пост
# 11
Наистина ПМС много приличат на симптомите на ранна бременност, но аз ти стискам палци да не е ПМС... Grinning  bouquet
ooooh! Аз залагам на симптоми от внушение!  Mr. Green
Момичета, четете ли изобщо постовете? 6 дни, след предполагаема овулация....какви симптоми за бременност, каква топла вода... hahaha

..... нямам голямо търпение да чакам закъснението,но ще се наложи...
Липсата на търпение е по-добре, от апатията, повярвай!
Виж целия пост
# 12
Е, ˙·٠•●◊°•Сливница•°◊●•٠·˙ , ти сега направо разби момичето!  Laughing 10 дни след закъснение ми се виждат малко множко.
 
Mr. Green За по сигурно caritas Whistling Laughing
Виж целия пост
# 13
Anqq, с кръвен тест за бременност може и по-рано да разбереш. Прави се 10-11 дни след овулацията...

Успех!  Peace

Виж целия пост
# 14
 ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия